Semogue Owners Club 2-band

Vse o čopičih...
Odgovori
Bajkman
Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Mar 2014, 13:18

Ne bi rad komentiral njegovih specifikacij, ker ga nimam. :D Vendar po mnenju mnogih na tujih forumih je to najboljši (najustreznejši) čopič do 100 EUR. Njegova cena skupaj s poštnino na Vintagescent je 60.71 EUR, če uveljavite našo kodo pa popust "BRITEV".

http://vintagescent.com/index.php?main_ ... cts_id=110

http://vintagescent.com/index.php?main_ ... cts_id=131

Ker čopič slovi kot zelo dober, je morda prav, da se ga tukaj omeni in pove, kako priti najugodneje do njega.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Mar 2014, 14:34

:)... ja mene ima da bi ga kupil,.. ta tema je verjetno vsaj delno sprozena z dejstvom da sem imel vceraj odisejado z Bajkmanom preko pm o copicih,.. sem ga malo povprasal za nasvet :) ... se dobro, Bajkman me je poleg vsega se spomnil da imamo popust in dobimo copic bolj ugodno (

kaj ostali mislite o Semogue SOC 2 copicu,... glede rocaja mi je pa bolj vsec cesnja..

TMB ti ga imas ce se ne motim? Se kdo, kaksno mnenje? Je mogoce kdo za zdruzeni nakup (predvidevam da bo postnina cenejsa)?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Mar 2014, 14:41

Ja, zaradi pogovora na PM sem pomislil, da bi morda bilo zanimivo tudi za ostale. Cena poštnine je 2,5 EUR, tako da skupinski nakup na tem področju ne bi prišel do izraza. Edino če bi bilo več kosov in bi se kdo izpogajal za količinski popust. TMB ima drug tip Semogue čopiča.

LP

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 07 Mar 2014, 18:05

Ko naročata, si zraven vrzita še Semogue 830 ali 1305, da bo tudi pujsek imel zastopstvo. Oba odlična čopiča, 830 je pa bolj gost, z več hrbtenice, meni boljši. A z krajšim ročajem.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a simon » 07 Mar 2014, 20:02

Ravno danes sem kupil prvi čopič Semogue na The Shave Nook.
http://www.theportugalonlineshop.com/se ... ving-brush
TMB in chrom ga že uporabljata in upam, da ga bom tudi sam kmalu testiral. :P

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Mar 2014, 20:12

:D :D Chrom,... ta 1305 me je matrala ze prej ko si rekel,.. samo ker imam omego 10098 potem se mi zdi da je ta Semogue 1305 itak verjetno podoben pa potem malo tezje dam se 20 euro za to.. Crom imas mogoce tudi Omego,.. lahko kaksno primerjavo tu naredis?

Sem tuhtal ce bi se kaksen alkoholni AS nabavil, jih je pa bolj malo na izbiro tu... kaj bi se priporocili s te stacune (ce ze narocam)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Mar 2014, 20:26

a lahko kdo poda priblizno razliko med SOC 2 in tem SOC limited edition prosim?

ce prav razumem ima SOC LE ki jo je kupil Simon 10% jazbeca, ostalo svinja, SOC2 je pa cel jazbec?
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a chrom » 07 Mar 2014, 22:06

Jp, LE ima mešan vozel, ne vem pa razmerja. Vsekakor pa ima zaradi tega več hrbtenice, navadni SOC pa bo bolj mehak.


Ja, imam tudi tisto Omego, ampak je še zapakirana in bo šla za darilo, meni je ročaj prevelik. Jaz bi ti priporočal Semogue 830.

Tole ima jaz sedaj doma, dva Shavemaca sta pa pri Simonu na delovnem dopustu. Tukaj sta tudi dva Semoguea vmes in lahko primerjas velikost vozla in ročke.

Slika

Po vrsti z leve:

Simpson Duke 2 best, Simpson Rover best, Simpson Coates vintage silvertip, Semogue SE, Semogue 830, Rudy Vay custom TGN Finest 2 band, Vulfix Grosvenor mixed knot, Omega Mighty midget mixed knot in Semogue horse travel brush....

Edit. Pa še Muhle syntetic silvertip fibre V2, ki pa se ravno suši po uporabi....

Bajkman

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Mar 2014, 22:47


Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Semogue Owners Club 2-band

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2014, 10:34

@chrom: to pa je postroj,.. glede na Semogue SE na sredi mi bo velikost kar odgovarjala po moje tako da se priblizujem temu soc 2 :). Kaksno je pa tvoje mnenje o Simpsonih, so tako dragi da verjetno novega ne bom sel kupovati (sploh glede na to da imam rajsi malo vecje vozle)

@Bajkman: hvala za predlog,.. glede na opis sestavin mi deluje obetajoce, cena je tudi kar ok.. je ze kdo sprobal?
britev.si ruleeees :)

Odgovori