Deodorant ali Anti-perspirant

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Dec 2014, 16:50

Če je znanstveno, je večja verjetnost. Seveda lahko zavaja, ampak se vsaj preverja že preverjeno.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 20 Dec 2014, 17:06

Kaj pa vem, eden od mojih prijateljev dela v firmi kjer meljejo, proizvajajo, delajo z aluminijem..pravi da nekateri delajo pod masko ker nočejo biti toliko izpostavljeni aluminiju..sicer pa nevem koliko tista maska kej pomaga, ko si vsak dan pod vplivom le-tega..

Miha je podal dobro tezo..aluminij in ostale "kemije" je zagotovo tudi v drugih stvareh katerih se niti ne zavedamo pa jih uporabljamo vsak dan (alu-folija)..mogoče včasih pretiravamo in s tem ustrahujemo še ostale ljudi :D

Miha ti uporabljaš kakšen deo?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Dec 2014, 17:59

nivea black n white in se enega, ceprav po pravici povedano se mi zdi da me kdaj iritira (nisem preprican), po drugi strani pa dovolj dobro drzi,.. sem nekajkrat probal kaj drugega in mi ni bilo vsec, ker se mi je zdelo da ze pred koncem sihta smrdim :(
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 20 Dec 2014, 19:19

Aha, tudi sam sem že imel nivea b&w pa mi je bila pre blaga..sicer sem imel deo v spreju, lahko da je roll-on druga zgodba..

Od preizkušenih cca. ducat deodorantov se mi je še najbol odrezal Old Spice v sticku..pomoje se bom kar vrnil na OS, pri italijanskem Borotalcu se mi vonj nikakor ne dopade.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Dec 2014, 19:40

old spice sme imel vcasih pa je po pravici povedano uniceval majice, saj so postajale trde, rumene in se ni dalo nikakor oprati...
nivea je roll on ja..
britev.si ruleeees :)

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 21 Dec 2014, 19:33

Večino časa sem uporabljal Old Spice v sticku, vse sorte vonje.
Trenutno pa uporabljam DM Balea roll-on, ki je precej cenejši na 100ml, pa enako učinkovit.

Antiperspirantov pa ne uporabljam, ker sem imel z njimi čuden občutek in ker se mi ne zdi zdravo preprečevat potenja.

Nasvet: pri vonjavah ogromno pomeni hrana. Že če skenslaš čebulo in česen, rešiš pol problema.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Dec 2014, 19:48

:D :D .. verjamem... saj ne da smrdim po pol ure brez deodoranta,.. samo ce se npr z biciklom cca pol ure vozis na polno siht, pa ce je se vroce ipd potem proti koncu dneva zna zmanjkati "moci" :D..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a olly » 21 Dec 2014, 20:55

Ob prihodu v službo se itak osvežiš nad umivalnikom.

Vsaj jaz to delam.

Sicer pa - izločiš iz prehrane čebulo in česen, pa si korak bližje k tableti več.

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a chrom » 22 Dec 2014, 09:27

Jaz imam vse loccitane deodorante. Za po treningu pa uporabljam Borotalco.

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Deodorant ali Anti-perspirant

Odgovor Napisal/-a mango » 22 Dec 2014, 12:12

Baje da ima DM neko naravno linijo teh rollon-ov proti potenju, vendar ne vem koliko je kaj učinkovito. Brez zamere, vendar tudi sam ne razumem ljudi ki se tako bojijo česna in čebule. Sploh za česen pravijo da je naravni antibiotik... Sej ne pravim da je treba zjutraj pred šihtom pojest pou čebule da te ceu štuk voha, ampak skenslat iz jedilnika pa tudi ni pametno... Moje mnenje pač... Pa žalostno je predvsem to da se večina zdravnikov tega ne zaveda in slepo verjamejo tem tabletam in operacijam, ko pa bi velikokrat veliko boljše in brez posledicic delo opravil kakšen kiropraktik, ura telovadbe na dan ali pa da se odrečemo kakšni hrani. Ampak dobro to je že druga tema. Še enkrat brez zamere, pač moje mišlenje ;)

Odgovori