Vitos

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 18:15

Danes sem poizkusil Vitos. Pena pa izjemna! Enostavno narejena, vendar že takoj brez mehurčkov - prav lušno jo je pogledati. Spolzka, spominja me na nekaj med Cello in Stirlingom.
Milo me je toliko navdušilo, da sem se odločil narediti video. Žal se je ponesrečil, saj svetlobni pogoji niso bili v redu, na kartici pa je zmanjkalo prostora. Poleg tega je nerodna pozicija. Vseeno bom naložil na youtube, delno se bo vseeno videlo.

Obstojnosti pene nisem testiral, a si ne predstavljam, da ne bi bilo obstojna, saj mehurčkov enostavno NI.

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Omega » 20 Okt 2014, 20:35

Kje pa si kupil?
Up spirits!

Bajkman

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 20:44

Pozdravljen!

Mila nisem kupil, ampak sem ga nekaj dobil od Paola s Tvbshaving ob svojem naročilu 4ih ostalih mil. Tako da ni na razpolago, a Paolo mi je zagotovil, da je že naročeno in da bo na voljo. To milo je v kilski embalaži, cene pa še ne vem. Imam pa občutek, da je ceneje kot Cella. ;)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Omega » 20 Okt 2014, 20:47

ja, jaz sem zdaj gledal. Na http://www.shaving.ie je 19€ 1kg, kar ni ceneje od Celle ampak vseeno ni slabo :) bom raje počakal da bo na tvbshaving, najbrž bo precej ceneje
Up spirits!

Bajkman

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 20:56

Hm, gledati je potrebno v isti trgovini. Na shaving.ie je Cella 24€
http://www.shaving.ie/products/cella-sh ... apone.html
Tvbshaving jo ima za 15,5€. Deležni smo tudi popusta, pa še poštnina je cenejša. S Shaving.ie bi bila cca 32€, s tvbshaving pa pač cca 17€

Če je Vitos bi moral biti v tem rangu ali pa celo pod njim. ;)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Omega » 20 Okt 2014, 21:02

všečno, glede na to kako jo hvališ bom najbrž probal prepričat @Luka da skupaj nabaviva :P 1kg je pač malo veliko za probat :D
Up spirits!

Bajkman

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 21:08

Vendar hvalim tudi Cello. Na splošno so mi italijanska mehka mila zelo všeč. Panna Crema me tudi zanima in mislim da bo v naslednjem paketu. To naj bi bilo ročno narejeno milo.
Mi pa v nasprotju z zgoraj napisanim Proraso ni všeč, ostalim pač. Imel sem tudi Figaro. Pena bombastična, a na frisu je pekla. verjetno sama kemija. :D

glede vajinega nakupa Vitos-a pa le še malo počakajta, da še bolje sprobam, da še kdo kaj reče itd... In tudi, da naložim sicer slab posnetek.

EDIT: Kila je res kila pravi cegu. Tega ne porabiš v dveh letih, pa če se še tako trudiš. :lol:

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Omega » 20 Okt 2014, 21:13

Kaj od RazoRocka si že probal? Tudi dokaj mehko milo narejeno v italiji, na splošno jih zelo hvalijo, predvsem XX in XXX serijo. Sam sem poskusil bay rum in mi kar odgovarja, ampak kaj čem če je treba šparat za vožnje pa izpit :D
kar se tiče poizkušanja mil sem pa precej neizkušen (zaenkrat), mam še par krem za porabit preden kaj novega probam
Up spirits!

Bajkman

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 21:21

Razorock nisem probal nobenega, saj so to mila italijanskih proizvajalcev, zapakirana v Razorock embalažo. Ponavadi prodana po veliko višji ceni kot je običajna. Če bi bilo ceneje, bi še razmišljal, če je pa dražje od originala, potem pač ne.

Mleko od Spara je od Ljubljanskih mlekarn, a je ceneje od alpskega in v tem primeru je nakup smiseln.

Figaro v Italiji stane 1,49€, v Razorock Classic embalaži pa je bil precej dražji. Figaro so dajali tudi v embalažo Fitness for Men.

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Luka » 20 Okt 2014, 21:25

Omega napisal/-a:všečno, glede na to kako jo hvališ bom najbrž probal prepričat @Luka da skupaj nabaviva :P 1kg je pač malo veliko za probat :D
Pa je še eno milo na seznamu za probat hehe :D
✞ Memento Mori ✞

Odgovori