Vitos

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 21:29

Luka napisal/-a: Pa je še eno milo na seznamu za probat hehe :D
Vendar to milo je profesionalno, mišljeno samo za brivce. ;)

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Luka » 20 Okt 2014, 21:32

Bajkman napisal/-a:Vendar to milo je profesionalno, mišljeno samo za brivce. ;)
Vaja dela mojstra ;)
✞ Memento Mori ✞

Bajkman

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 21:35

Luka napisal/-a: Vaja dela mojstra ;)

Mojster pa vajo! ;)

Ampak to milo je zelo enostavno narediti v peno.

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Luka » 20 Okt 2014, 21:38

Še en razlog več za nabavo. :) Čeprav je pa res da s tem ne dobiš toliko "občutka" za delat peno, saj se ni treba tako potruditi.
✞ Memento Mori ✞

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Luka » 20 Okt 2014, 21:48

Glavni razlog pa je seveda to, da si moram nabrati nekaj razlicnih mil, da ni tako monotono britje vedno z tabacom
ali bay rumom, ampak da si ustvarim mnenje se o drugih milih. :D
✞ Memento Mori ✞

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Primorec » 20 Okt 2014, 22:18

Vitos bi tudi jaz probal, če ga boste delili 1kg, bi ga jaz vzel 100g...Vitos se je če se ne motim prodajal v dveh 'okusih' (zelena in rdeča nalepka - razlike sem pozabil)..

@bajkman: če boš vzel panna cremo se priporočamo za recenzijo, me zanima kako se obnese.. Če iščeš res spolzko peno potem je Afrodita 3D men sensitive gel prava stvar zate. No ja v bistvu se zadeva sploh ne peni nevemkaj, je pa spolzko res uber alles kar sem dosedaj probal.. .

Aja, omenjeni figaro mene ni pekel, bilo je po spominu zelo slabo, nekvalitetno milo..Pravzaprav edino milo, ki me pa res peče je PPF Black Tea, tile Američani so nori, nabašejo not toliko dišav da peče kot alko..Sem šel povohat črni čaj pa ne diši niti podobno, vleče bolj na citrus kot HTGAM lime, ki pa vleče na skurjeno pomarančo...

Samo bajkman, omenil si popuste pri tvbshaving, meni je tista koda prijela samo enkrat, ko sem naročal v drugo, mi ni in sem moral naročiti pri seifenglatt..Se je kaj spremenila koda pa ne vem?

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Primorec » 20 Okt 2014, 22:37

Še sestavine:

Vitos zeleni
Stearic acid, Hydrogenated Tallow, Potassium Hydroxide, Aqua, Sodium Hydroxide, Sodium Hexametaphosphate, Benzaldehide, Talc.

Vitos rdeči standardni + izpeljanka vitos rdeči z extra kokosom
Stearic acid, Hydrogenated Tallow, Aqua, Potassium Hydroxide, Glicerin, Sodium Hydroxide, Sodium Hexametaphosphate, Talc, Benzaldehide.

Vitos Krema v vrečki (tubi)
Aqua, Stearic acid, Glycerin, Cocus nucifera, Potassium hydroxide, Sodium hydroxide, Boric acid, Cocamide Dea, Sodium lauryl sulfate, Sodium myristyl sulfate, Sodium cetyl sulfate, Sodium stearyl sulfate, Laureth-10, Sodium metasilicate, Lanolin, Eucalyptol, Hydroxyethylcellulose.

Mislim da se splača kupit vitos rdečo ciglo ki ima dodan glicerin..Na ebayu stane kila 7 eur, a kaj ko je poštnina z Italije 16 eur...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Okt 2014, 23:22

Figaro je tudimene malo pekel, scitil ni kaj dosti in mi ji bil vsec,

Petal pusher fancies (sicer vonj briar) mene ne pece nic in mi je eno najboljsih mil (tako po vonju kakor po zasciti in peni, ta mene se najbolj spominja na stirling)

Ta Vitos se pa tudi jaz pridruzujem skupincu in bi nabavil ene 200 -250g ali kaj takega ce bo mogoce
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Okt 2014, 23:41

Administrator je tukaj določil moje dolžnosti: :D
Video

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Vitos

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Okt 2014, 05:52

Bravo Bajkman :)!
britev.si ruleeees :)

Odgovori