Soapy Bathman

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Bajkman
Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Okt 2014, 12:09

Včeraj sem prvič uporabil to milo. Po enem testu še ne morem dokončno soditi, saj je bila vključena tudi sploh prva uporaba britvice Voskhod, katera me je za sedaj razočarala.

Komentar na milo - Nič posebnega, saj je vse tako kot je treba. :D Pena je drseča in obstojna, občutek pa imam, da je potrebni malce daljše nabiranje na čopič. To se bo s časom še potrdilo.
Mojo teorijo pa morda potrjuje dejstvo, da tudi na embalaži piše, da je pred uporabo priporočeno za 5 minut na milo dati nekaj vroče vode.

Tudi milo kot tako je med tršimi. ;)

Vonj: Nisem pravi naslov za ocenjevanje, saj me NE ZANIMA. A nekaj med mlekom za telo in sončno kremo. Mlečno-sladek vonj, precej intenziven.
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 06 Dec 2014, 13:49, skupaj popravljeno 1 krat.

tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a tinche » 19 Okt 2014, 12:20

Bajkman napisal/-a:Včeraj sem prvič uporabil to milo. ...
Vonj: Nisem pravi naslov za ocenjevanje, saj me NE ZANIMA. A nekaj med mlekom za telo in sončno kremo. Mlečno-sladek vonj.
Škoda da te ne zanima, ker tole si prav lepo opisal/orisal. Se mi je zazdelo,da si kar znam zamislit kako to disi. :)
Mogoce pa si nadarjen za opis vonjev. No, kot si že napisal, je res, da na koncu steje samo britje oz. vonj AS po tem. ;)

hvala & lep pozdrav

Bajkman

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Nov 2014, 09:54

Navodila za to milo, katera so napisana na njem:
Best Use Instructions: place about about 2 tsps of HOT water on the top of the soap and allow to sit for min. 5 mins and let shaving brush bristles sit in bowl of hot water for same amount of time. Pour water off the top of the soap and squeeze out brush.
Torej za dve žlički VROČE vode na milo za minimalno 5 minut. Za isti čas je potrebno v vročo vodo namočiti tudi dlake čopiča.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Nov 2014, 11:10

Bajkman mi je poslal tudi vzorec tega mila, vonj je meni super, sladek, milo kot je rekel Bajkman,. Jaz sem namocil samo milo s toplo vodo, pri drugem passu je pena izginjala, mislim da sem dovolj nalozil, moram se kdaj probati..
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a chrom » 15 Nov 2014, 12:45

Bajkman napisal/-a:Navodila za to milo, katera so napisana na njem:



Torej za dve žlički VROČE vode na milo za minimalno 5 minut.

LP
Isto navodilo je za HTGAM. Da se menda sprostijo esencialna olja.....

Bajkman

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Dec 2014, 13:46

Danes v zgodnjih jutranjih urah sva se s sosedom vrnila z oštarij po večih krajih. Ker se brije z običajnimi piksnami in kartušami, sem ga povabil na vohanje vsega, kar je pri meni. :D Zaradi objektivnosti.

V razvrstitvi po vonjavah je absolutni zmagovalec Soapy Bathman z vonjem Amaretto on the Rocks.
V samo špico je uvrstil še:
HTGAM - Bay Rum zaradi samosvojega vonja.
In D.R. Harris - Arlington, kar pa me ne preseneča. Vonj je svež, nevsiljiv in prijeten.

Zanimivo, kako se ujema z Mihovim mnenjem, saj sem mu poslal nekaj vzorcev mil in je izpostavil samo Soapy Bathman - Amaretto on the Rocks. :?: :?

Začela sva z Arkom prešla na Cello, kjer je takoj bil komentar: "Ta je ful boljši vonj".

Med kremami je zmagovalec rdeči Proraso, sledi mu krema Wars in potem rdeči Brinell.

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 07 Dec 2014, 13:08

Med kremami je zmagovalec rdeči Proraso, sledi mu krema Wars in potem rdeči Brinell.
Če se odloči za klasično britje mu podarim letno zalogo Warsa! :D

Bajkman

Re: Soapy Bathman

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Dec 2014, 16:32

Ga bom forsiral. Ko bo pijan ali trezen. Da bo ziher zaleglo. ;)

Odgovori