Krema Nivea sensitive

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01
Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a mango » 18 Sep 2014, 23:27

Do predkratkim sem se bril z Niveinim skin energy gelom iz piksne, vendar me je vedno bolj motilo to, da se zelo hitro izsuši na obrazu in začne dobesedno bremzat britvico. Kasneje sem si namazal samo manjši predel npr. Eno lice, obril in potem dalje dokler nisem prišel čez cel obraz vendar težave še vedno nisem odpravil. Začel sem razmišljat kaj kupiti kot naslednjo kremo oz. Milo za britje ter se že skoraj odločil za nakup tabaca, vendar sem nato na večih straneh odkril, da se tudi on rad posuši in ne nudi več zaščite zato nisem hotel reskirat, saj ni ravno poceni. Na youtube kanalu nick shaves sem videl test kreme Nivea sensitive, katero je zelo pohvalil in zato sem se odločil, da bo to moja naslednja krema.

No in tako sem res kupil to kremo, ki je tudi zelo poceni, saj sem ravno ujel akcijo v DMu (na vse izdelke nivea men imajo -30%- če koga zanima). Krema je za moje začetniške pojme zelo uredu, saj se ne izsuši na koži in tudi po tem ko potegnem čez z britvico ostane koža spolzka, če hočem kaj malega popravit, brez da bi moral še enkrat nanesti peno na obraz. Vonj je zelo blag in prijeten, kako dolgo pa drži pa nevem, saj se jaz na vsak vonj hitro navadim in ga možgani kar izbrišejo. Naprimer aftershavea sploh ne duham po parih minutah, ljudje okli mene pa ga :)

edit:
Slika
Slika
Zadnjič spremenil mango, dne 19 Sep 2014, 11:31, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Sep 2014, 10:01

Hvala za mnenje. Bi morda napisal ali poslikal sestavo te kreme?


Hvala. ;)

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a mango » 29 Okt 2014, 23:32

Ugotovitve:
*Krema uredu ščiti kožo bred britvico in tudi peno je enostavno naredit.
*Po uporabi vse pripomočke umijem, vendar ko jih naslednjič uporabim vidim na njih bel sloj, ki nastane zaradi kreme. Ta sloj odbija vodo in tako imam čopič in vse ostalo vodo- nepropustno :D (tako da ne priporočam tistim, ki imate dražje čopiče). No saj drugače se čopič napoji vode, samo pod tekočo vodo ga malo podgrnem po dlani in že pije, nato mu dam pa itak čas, da se napoji, dokler ne pridem izpod tuša.

rozi71
Prispevkov:59
Pridružen:16 Mar 2014, 20:05

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a rozi71 » 02 Nov 2014, 19:55

Kupil kremo Nivea sensitive je u redu.Drugače pa zame so vse kreme in mila ok,edino tiste me,ki me pečejo to pa je Wilkinson milo in Florena(kamilična krema kupljena v Mullerju)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 01 Dec 2014, 13:31

Danes obril z kremo Nivea sensitive..kaj naj rečem, meni je všeč. Zelo "spolzko" in lagodno britje ti daje tale krema, lepo diši in tudi cena je ugodna. Edino kar mi je bilo malce čudno je to, da ko krema dalj časa stoji začnejo "letati" (sicer nevem kako) okoli mene majhni delci kreme :lol:

Plus: spolzko, dober občutek protekcije, dober vonj, cena
Minus: NLPji :D

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a Timotej » 01 Dec 2014, 13:35

@bizzy1
Jaz si ne bi upal trditi, da diši, ker moja nima vonja imam pa nivea sensitive peno v piksni, ki ima nežni vonj.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 01 Dec 2014, 13:41

Timotej napisal/-a:@bizzy1
Jaz si ne bi upal trditi, da diši, ker moja nima vonja imam pa nivea sensitive peno v piksni, ki ima nežni vonj.
Meni je vonj všeč, probal sem tudi kremo Nivea classic (ki mi ni tako všeč) in se mi zdi vonj od sensitive lep upgrade na tej kremi.

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a Timotej » 01 Dec 2014, 13:46

Cassic je ta modra ? Ta me je pekla, ko sem jo uporabil.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 01 Dec 2014, 13:47

Modra ja..tudi meni ni bila všeč :D

Bajkman

Re: Krema Nivea sensitive

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 01 Dec 2014, 13:49

bizzy1 napisal/-a: Minus: NLPji :D

NLP-ji so se naredili verjetno iz roba nanešene kreme, kjer morda nisi dovolj zmešal in so bili še vidni manjši mehurčki. Tisto tudi pri meni preide v NLP. Dvoživke pač. :shock:
Druga možnost je tudi malce premalo vode.

Seveda je možna tudi tretja možnost, na katero namiguješ: Da je krema nagnjena sušenju. ;)

Odgovori