Tabac Original (nova formulacija)

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Sep 2014, 10:42

Pravzaprav bos zelo tezko dobil po ceni cca 8€. Edina moznost je Muller pri nas, potem pa Hrvaska ali Avstrija. Se najbolje, ce imas koga, da ti prinese iz Nemcije.

http://mobil.idealo.de/preisvergleich/O ... tabac.html

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a Omega » 28 Sep 2014, 00:16

No, sem Rekel da povem ko bo kaj novega pa sem se zdaj spomnil: v mullerju na Copovi imajo spet tabac milo in sicer novo verzijo. Cena je 13 evrotov, je pa samo v posodici, ni refilla
Up spirits!

Bajkman

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Okt 2014, 15:08

Tabac viden tudi v Muller Nova Gorica.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a akaj » 14 Okt 2014, 14:16

Takrat nisem napisal, ampak v Mullerju Koper sem dobil Tabac milo NOVE formulacije.
In meni je top. Danes sem bil tam in sta se dva mila v posodi poleg vseh drugih produktov tabacovih. Lepo je da lahko izberes kolicino AS lotiona. Je navoljo v 100, 200, 300ml. Nisem vzel nobenega sicer, sem pa vzel deo. v sticku in edt. (Edc je z razprsilcem samo 100ml in je 22+eur eur). Za 30ml edt z razprsilcem sem dal 8eur.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a akaj » 08 Nov 2014, 17:29

****UPDATE****

V cetrtek (6.11.) bil v Mullerju Koper, na zalogi dva Tabac mila nove formulacije. Cena 12.99eur.
Imajo tudi vse ostalo, kremo za britje v tubi(okoli 3eur), AS, EdC, EdT, navadno milo, sampon..skratka vse.
Tisti, ki se niste probali Tabac mila ne veste kaj zamujate! :D
Pri meni si z Arlingtonom deli prvo mesto. Nabavil sem ga skoraj istocasno s HTGAM. Napram Tabacu je HTGAM milo za roke. :lol: :lol: :lol: v bistvu je zelo mozno da ga bom za roke tudi uporabljal saj mi je Cavendish vonj zelo vsec in vsa brivska mila ki jih imam(pa nimam nic posebnega) so boljsa od HTGAM in posodo bi rad obdrzal, drugace bi ga ze zdavnaj prodal.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a denis » 14 Nov 2014, 13:28

Do sedaj sem se dvakrat obril z starim Tabacom. To milo je odlicno. Hitro se ga da naloziti na copic, peno se da enostavno narediti in je res dobra, spolzka in ne izsusuje koze toliko kot Arko. Moram sedaj spet po dolgem casu preizkisiti Cello, da ju primerjam.
Ce je nova formulacija mila se boljsa je pa res super. Priporocam ga vsem.

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a mango » 01 Feb 2015, 11:55

Rabil bi nasvet glede delanja pene s Tabacom. Vsakič, ko se brijem s Tabacom, mi pena ne drsi ter se mi zato brivnik dobesedno ustavi na obrazu. Zato vas zdaj sprašujem, če je imel še kdo podobne probleme in kako se jih je znebil. Drugače imam novo formulacijo.
Hvala :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a olly » 01 Feb 2015, 11:59

Kateri brivnik pa uporabljaš?

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a Omega » 01 Feb 2015, 12:16

Si že probal naredit testno peno? vzameš posodo (ali pa roko) in delaš peno in postopoma dodajaš vodo. dodajaš dokler gre, torej dokler ne začnejo nastajati preveliki mehurčki.
Drugače pa mislim da ima tabac raje face lather kot v posodi, lahko probaš to, če še nisi. Za to, da se brivnik ustavi, je pomoje lahko kriva samo presuha pena, vem pa iz izkušenj, da se z tabacom lahko naredi odlično peno.
Malo eksperimentiraj z časom nalaganja in količino vode, to je vse kar lahko rečem.
Up spirits!

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Tabac Original (nova formulacija)

Odgovor Napisal/-a mango » 01 Feb 2015, 12:33

Brivnik je Gillette fatboy.
Hvala za nasvet Omega, bom res naredil par testnih pen, da vidim kaj delam narobe.

Odgovori