D.R. Harris

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:
Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a TMB » 09 Sep 2014, 19:15

Bajkman napisal/-a:@TMB, ker si freak:
Kaj pa milo LEA?
Imam doma stick, ampak še nisem uporabil, žal.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Sep 2014, 21:09

Matjaž, bral sem o LEA milih. Stare formule so bile drugačne od novejših. Morda tvoj stick že vsebuje loj in lanolin? Kadar boš v dilemi, kaj uporabiti, se prosim spomni na LEA. Sledi samo še kak komentar. Hvala. ;) :D

Morda bo nekatere, posebej @akaj-a zanimal test D.R Harris Windsor.

In še njegovo penjenje.

LP

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a chrom » 11 Sep 2014, 08:22

Ce bo kdo kaj narocil iz zgoraj omenjene strani, bi jaz kupil 2 Strop shoppe mila.

Hvala.

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Sep 2014, 10:38

Jaz bom zagotovo narocal in tudi osebno slej ko prej prevzel v Novi Gorici. ;)
Ker pa je trgovina v Sloveniji, je postnina samo 3,42€. Za tako nizko postnino (ce pomislis, da moram tudi jaz posiljati tebi) ne vem, ce je zdruzevanje nakupa smiselno.
Pa da ne pozabis, se koda za 10% popust: Tvbforum
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 11 Sep 2014, 10:57, skupaj popravljeno 1 krat.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a akaj » 11 Sep 2014, 10:47

Hvala za prepricljive videe, Bajkman. Sem bil ze odlocen za nakup zdaj sem se bolj :)
Sicer vceraj in predvcerajsnjem zvecer, ko sem prisel iz sluzbe nisem imel srece z narocanjem, saj stran ni delovala. Upam, da bo v tretje slo rado :D
In strinjam se s teboj, nevem ce ima smisla zdruzevat nakupe pri tako nizki postnini.

Aja, glede unega mila in mnenj na Ilrasoio si moram se cas vzet, sem bil zelo zaseden zadnja dva dni.

lp

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a chrom » 11 Sep 2014, 10:48

No, to pa nisem vedel, hvala!

Itak bom potem sam naročil!

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Sep 2014, 11:03

S kodo za popust Strop Shoppe LE stane cca 16€, SE pa 18€. Je to ugodno v primerjavi z ostalimi trgovinami? Se nikoli nisem gledal za ta mila, zato ne poznam cen.

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Sep 2014, 12:02

akaj napisal/-a: Aja, glede unega mila in mnenj na Ilrasoio si moram se cas vzet, sem bil zelo zaseden zadnja dva dni.

lp
Nikakor se ni vredno obremenjevati, saj mislim da Prep ne bi uporabljal dolgoročno. Ga niti še nisem kupil, a bi ga rad za test. Pa še to samo pod pogojem, če bi bila o njem kaka dobra beseda. :D
Pač ko boš imel čas, povej kaj si mislijo. V Gorici sem govoril o Prepu z zamejko. A ona se vsaj po obrazu ne brije. :D Zdaj, obstaja več teh Prepov. Eno je milo eno je nekaj drugega, kar je res čisto vse v enem. :lol:
BERI: Če se briješ, vzemi Prep. Če te piči komar, vzemi Prep. Če te peče koža, vzemi Prep. Če te zacvre sonce, vzemi Prep. Za suho kožo vzemi prep. Skoraj bi rekli, da brez Prepa ni možno preživeti.

D.R. Harris je pa tako milo, da mi da misliti 24 ur dnevno. :D Enostavno ga moram kupiti za duševni mir. Pa tudi če bom razočaran na podlagi visokih pričakovanj.

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a chrom » 11 Sep 2014, 12:45

Bajkman napisal/-a:S kodo za popust Strop Shoppe LE stane cca 16€, SE pa 18€. Je to ugodno v primerjavi z ostalimi trgovinami? Se nikoli nisem gledal za ta mila, zato ne poznam cen.
Pri proizvajalcu je 17 in 19 USD. Tako da je tole precej solidna cena. Za fenomenalno milo!

Bajkman

Re: D.R. Harris

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Sep 2014, 13:02

Pa res. Za dve SE mili od proizvajalca bi plačal s poštnino vred, preračunano v EUR 42,33. Tukaj je še nevarnost, da cariniki opravijo "svoj posel" in lahko nastane cca 58 €. Verjetno je treba še čakati kakih 10 do 15 dni.

Iz Tvbshaving pa bi s poštnino vred dobil za malo pod 40€. Mislim da je boljša izbira, čakalna doba pa krajša. Prednost je, da lahko v pošiljko dodam še kak proizvod drugega proizvajalca.

Odgovori