Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Primorec » 24 Jun 2014, 16:01

Jaz za WTG še nisem dobil kartuše da bi šla lepo skozi mojo 2-3 dni staro brado. Tu je DE v prednosti. Pri ATG pa zmagajo kartuše. Enostavno bolj počistijo pod čeljustjo in manj je iritacije. Pri DE ATG včasih v preveliki vnemi potegnem z preveč pritiska in minimum kar fašem je iritacija ali 100 krvavih pikic.. No in ravno tukaj zmaga Speick. Če si s temi mili umiješ npr roke, se hitro vidi, da je speick najbolj spolzek in to mene rešuje pred urezninami in iritacijo. Samo v temu je vic pri meni.
Enostavno pri meni za prvi prehod ni nič dovolj ostro. Za ATG pa rabim nekaj s čimer si ne morem narediti veliko škode, ker imam najslabšo kombinacijo, trdo brado in dokaj občutljivo kožo..Tako kot sem napisal v prejšnjem postu se mi še najbolj obnese, ob tem da tako od feather žiletke dobim kakih 5 britij, isto s prince kartušo, tako da tudi s tega vidika gre lepo skozi vse skupaj..Verjetno bo enako z polsilver in permasharp žiletkami..

Aja prince 5 rezilne pa so polom..

Shit spet sorry za offtopic..

Uporabniški avatar
robert
Prispevkov:34
Pridružen:30 Sep 2013, 10:20

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a robert » 26 Jun 2014, 10:51

Na moji 150g Celli je na seznamu sestavin naveden tudi "Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil".
Sedaj pa razumi če moreš :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Jun 2014, 12:01

Izgleda da dajo noter stvari po potrebi, ali pa da so imeli stare etikete za porabiti :D :D...
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Jun 2014, 12:07

Izgleda da bo res kaj takega. @robert, kdaj si kupil tvojo Cello?

Mojo 150g sem kupil julija lani v Gorici, in čisto možno, da je bila stara zaloga. Par dni pozneje ravno tako Julija sem dobil še kilsko, katera je prišla v novi pošiljki, torej čisto sveža. Lahko da je bila sestavina "Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil" prehod na novo verzijo.

Prosim, če kdo, ki je kupil Cello v Estelli, pogleda za sestavino "Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil".

LP

Uporabniški avatar
robert
Prispevkov:34
Pridružen:30 Sep 2013, 10:20

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a robert » 26 Jun 2014, 12:19

Kupil sem jo enkrat lani konec poletja v Lanzi v Gorici.

Bajkman

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Jun 2014, 12:32

Ja, Lanza je dobila novo pošiljko 150 g v septembru. Julija, ko sem želel sam kupiti, jim je vse pošlo, zato sem kupil v trgovini z noži pri zamejki (Natasa Cuk). Najbrž staro zalogo.

Mislim da dvoma ni več, s to sestavino je Cella, večja ali manjša, novejše verzije.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 27 Jun 2014, 10:36

Bajkman napisal/-a:Prosim, če kdo, ki je kupil Cello v Estelli, pogleda za sestavino "Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil".

LP
Jst sem nabavil v Estelli ene 2 mesca nazaj, in ima notri to olje. :)

Bajkman

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Jun 2014, 16:54

Hvala zi info. Se eno vprasanje: je vrstni red navedenih sestavin enak kot pri kilski Celli z moje slike v prvem postu? Ker pravis, da imas cas, prosim preveri. :D

Vse bolj se mi dozdeva, da je dobesedno isto sr...je drugo pako...nje, z drugo disavo.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 27 Jun 2014, 22:42

Bajkman napisal/-a:Hvala zi info. Se eno vprasanje: je vrstni red navedenih sestavin enak kot pri kilski Celli z moje slike v prvem postu? Ker pravis, da imas cas, prosim preveri. :D

Vse bolj se mi dozdeva, da je dobesedno isto sr...je drugo pako...nje, z drugo disavo.
Skoraj isto. Samo voda je zapisana takoj za stearinsko kislino, pa moja Cella ima še pred parfumom zapisan Tetrasodium EDTA. Vse drugo je identično kot na kilski pakungi.

Bajkman

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Jun 2014, 22:58

OK, vsa teorija je padla v vodo, ker so tako ali tako spremenili sestavo. Cella pred tem ni nikoli vsebovala EDTA.

Odgovori