Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Jul 2014, 11:57

In namakanje v vodi (nekaj kapljic vode na vrhu posodice) zna narediti čudež, če je čopič "PURE" jazbec iz Mullerja ali DM-a.


LP

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Primorec » 21 Jul 2014, 13:24

Ja, če imaš npr kako zelo trdo milo ali tako, ki se noče spenit par kapljic vroče vode na milo, minutko preden ga napadeš s čopičem dela čudeže..Ampak vseeno cella je mehka, tu res ne vidim problemov..Če bi jaz čopič 100 krat zavrtel po njej bi imel robe na njemu za pol vasi obrit...čudno..

netlore
Prispevkov:18
Pridružen:19 Maj 2014, 14:30

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a netlore » 21 Jul 2014, 13:33

Ma saj nekako gre, edino za 3rd pass mi skorajda zmanjka pene... Svinja mi pa ne pride v poštev, ker sem ugotovil, da imam preočutljivo kožo in sem ves rdeč po uporabi.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a denis » 21 Jul 2014, 14:41

Kljub namakanju copica? Jaz ga ta cas ko se tusiram namakam v topli vodi. Ko delam peno na obrazu samo konice, da copic ohrani nekaj hrbtenice.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Primorec » 21 Jul 2014, 14:46

Tudi meni pri določenih čopičih zmanjka pene za 3 pass. Recimo pri arku nikoli, pri celli pa včasih..Mislim da tu igra vlogo tudi velikost vozla. Imam cerdo in 10275 omego. Slednja ima za cca 1/4 manj dlak in se pozna da ne morem naložit dovolj za 3 prehode..Jaz sicer delam face lathering in nimam posodice, zato je meni kar važno da naložim dovolj.
Iritacija ni rečeno da pride od čopiča, če si kožo preveč pripravljaš in mehčaš bodo poškodbe neizogibne..Probaj mal manj toplo vodo, pa pred tuširnjem se brit, nekaj moraš hudo delat narobe da ti čopič naredi tako škodo, z nečem pretiravaš..

Bajkman

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Jul 2014, 14:50

@netlore, te razumem glede občutljivosti kože na čopič. O tem sem tudi sam pisal v poglavju o čopičih.

Vseeno se pri meni izkaže, da svinjski ni agresivnejši od povprečnega jazbečjega, če je razdelan, če so konice razcepljene. Da se razcepijo, pa je potrebno 3 mesece redne uporabe. Situacija se po treh mesecih še izboljšuje in optimum doseže po pol leta.

@denis, ti še vedno uporabljaš Pro 49, ali si dobil kaj novega?

LP

netlore
Prispevkov:18
Pridružen:19 Maj 2014, 14:30

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a netlore » 21 Jul 2014, 16:34

@bajkman to vem ja, da se z uporabo razdela in rata mehkejši, samo sem raje dal tistih 5€ za "jazbeca" v Mullerju ker si ne morem privoščit v službo hodit ko en rak v glavo (ego pač hehe :D) Ta HJM je kar fajn, samo čez začetno fazo menjanja kožuha ga moraš spravit hahah

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Jul 2014, 20:11

Moja razdelana svinja je mehkejsa od npr finest Frank shaving (26mm) jazbeca, pa se fino hrbtenico ima :)...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a denis » 21 Jul 2014, 22:19

Se vedno ja. Nisem se se odlocil kaj bi, vsake toliko me prime za kaj drazjega, pa spet pozabim na to. Pa tudi ugotovil sem da ima pro49 dovolj mocno hrbtenico ko namocim samo konice in mi zadostuje.

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a caus24 » 22 Jul 2014, 07:06

Kakšna je pa cena Cella Extra Extra Purissima. Nasel sem jo v eni italijanski online trgovini 1 kg 20€ z postnino.

Odgovori