Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška
Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Slice » 08 Apr 2015, 13:38

Meni možda Cella ima i najbolji miris od talijanskih kropova s mirisom badema! :)
Vitos, Boellis Panama 1924, RazoRock Classic i tome slični, me nisu baš impresionirali... :|

Bajkman

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Apr 2015, 13:59

Saj že ime pove, da je najboljša: "Extra Extra Purissima". :lol:
Samo kaj ko to velja samo za kilski cegu.

Če jaz vzamem obe in dam pod nos, lahko rečem da kilska diši lepše, bolj "sladko".
Še vedno pa ne bi mogel reči, če je to zaradi drugačnega parfuma v kilski ali enostavno zaradi druge serije v proizvodnji. Ne vemo, kako delajo to žvarovno.
Vseeno je to eno najboljših mil, slovi po vonju in ni zastonj tako popularno po celem svetu.
Večinoma se na vseh testih uvršča v top 5.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Primorec » 08 Apr 2015, 14:46

Ha, Bajkman, to kar ti vohaš je samo Benzaldehyde (umetna aroma mandljevega olja) v pač različnih dodanih količinah...Z dodatkom pravega mandljevega olja bi kilska cella in tudi vitos koštala 5x več...

Btw ta dodatek ni glih košer..Sicer pa tudi druga kozmetika dandanes ni nič bolj/manj nedolžna.. Pa ne sedaj vojne delat glede sestavin, please. To sem napisal samo informativno za tiste ki kupujejo z nosom, mene osebno zanimajo samo brivske performanse, ki jih pri celli ne zanikam.

BTW, mi proda kdo 100gr vitosa za probat? Pa sorry za OT

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Cella vs Cella Extra Extra Purissima

Odgovor Napisal/-a Slice » 08 Apr 2015, 16:40

Primorec napisal/-a:Z dodatkom pravega mandljevega olja bi kilska cella in tudi vitos koštala 5x več...
Za tebe je onda Boellis Panama 1924! :lol:

Odgovori