Biobaza AS

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Maj 2014, 18:09

Biobaza SOS Aftershave

Hrvatje ga na nam konkurenčnem forumu zelo hvalijo. To je hrvaški izdelek, ki je večinoma iz naravnih sestavin in namesto alkohola vsebuje naravni antispetik. Zahvaljujem pa se članu hrvaškega foruma, kateri mi je to poslal preko prijatelja, ki je bil danes v ZG. Jutri ali pojutrišnjem dobim izdelek in čim prej probam, ter sporočim.

Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Maj 2014, 20:37

no le daj, mene tudi zanima kako se ti bo zdela :)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Maj 2014, 20:38

Ti je morda znano?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Maj 2014, 20:40

ne, samo se debatira ze nekaj casa na sosednjem forumu pa me zanima.. cena je vrjento ugodna (se ne spomnem vec)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Maj 2014, 20:44

Na Hrvaškem v DM je 40 kun. To piše na sosednjem forumu. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Maj 2014, 22:38

...cca 6 euro torej,.. se mi zdi cisto sprejemljiva cena (ce je produkt ok :) )
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 12 Maj 2014, 21:32

Dobil sem Biobazo. Za enkrat lahko okarakteriziram samo vonj, kateri NI klasični moško AfterShave vonj, ampak mentol... Deluje naravno in zelo osvežilno.

Bajkman

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Maj 2014, 13:09

Poročilo prvega testa Biobaze, katero mi je iz Zagreba poslal naš novi forumaš @babarog (slava mu). To ni pravi alkoholni AS, pač pa v obliki balzama. Balzami meni nikoli niso bili všeč kot edini medij po britju. Kadar sem dal na kožo samo balzam, so se mi kmalu, najkasneje pa naslednji dan, pojavili majhni mozolji. Če pa sem najprej dal klasični alkoholni AS in potem balzam, je bilo vse v redu. Razlog vidim v dezinfekciji kože kot posledica alkohola klasičnega AS.

No, včeraj zvečer pa sem uporabil samo Biobazo. Ker nima alokohola, sem nekoliko dvomil v "uspeh". Torej, uporabil sem skeptično in z nekaj strahu, da bo spet "sranje" kot pri običajnih Sensitive Gillette balzamih.

VENDAR pa me, poleg Slanta, ni nobena brivska stvar toliko prepričala. Krema na koži nič ne zapeče, in čeprav se nisem obril idealno, sem takoj po nanosu že imel tisti pomirjeni občutek kože. Brez pekočega občutka, brez zategnjenosti kože. Dejansko koža postane mehka, prožna in zelo dobro navlažena. In kar je bistvo, še sedaj se koža dobro počuti, je v formi, čeprav si zjutraj namerno nisem umil obraza.
To je proizvod 1A, katerega vam z največjim veseljem priporočam. Res sem navdušen. Greh je, če ga ne kupite, ko boste imeli možnost.

Slika

Slika

Kot vidite, brez rakotvornih parabenov, parfumov in barvil. Narejeno iz 99 % naravnih sestavin na podlagi kvalitete in ne na podlagi staromodnosti dodajanja parfumov. Kljub temu losjon diši zeliščno-mentol sveže.
Kot rečeno, na Hrvaškem se dobi v DM (40 kun) in morda, morda se dobi celo kje pri nas. Na embalaži ne bi bila zastonj slovenski napis. Če ima kdo možnost, naj prosim pogleda v DM. sicer pa bom jaz ob prvi možnosti.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 13 Maj 2014, 13:13

Bom pogledal, DM imam čez cesto. Sicer pa ima podoben učinek, kot si ga opisal, DM Balea Sensitive Balsam, ki ga redno uporabljam. Alkoholnega AS niti v sanjah ne morem. Razkužim pa itak z alumom najprej.

Bajkman

Re: Biobaza AS

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Maj 2014, 13:18

Vidiš, jaz pa imam na obrazu problem z Alum blockom. Izgleda, da imam tudi na to alergijo. A presenetljivo z alkoholom nimam težav. Hvala da boš pogledal. ;)

Odgovori