DM gel za britje

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ
DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 08 Maj 2014, 21:03

Danes sem prvič preizkusil omenjeni gel in sicer verzijo "Wake up call". Malo sem testiral nastalo peno na dlani in moram reči, da je "mastna" vsaj toliko kot Cella, če ne še bolj. Po britju z Merkurjem 37C sem ugotovil, da se tudi med britjem dobro obnese, odlično drsi. Cena je 1,25€/100ml, kar se mi zdi ugodno. Skratka za takrat, ko nimam časa namakat čopiča, nalagat mila in delat pene je odlična zadeva. Sedaj, ko testiram, če me iritira čopič, ga bom redno uporabljal nekaj časa.

Slika

Bajkman

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Maj 2014, 21:11

Se mi zdi, da je gel vseeno boljši od pene iz piksne, če imaš trde dlake. Lidlov gel za cca 2EUR/250ml me ni nikoli razočaral, ne glede na to, kateri brivnik sem uporabil.
Ker imam očitno tudi sam probleme s čopiči, si bom najbrž kupil tudi peno iz Lidla, ki je cca 1 EUR/250 ml. Potem pa eno stran frisa pena, druga pa gel. Spet se bom šel znanost.. :lol:

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 08 Maj 2014, 21:50

Ja, meni se zdi gel malce boljši kot pena, ni pa hude razlike. SIcer pa glede trdih dlak - jih itak prej zmehčam s toplo brisačo ~2min.

Bajkman

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Maj 2014, 00:54

Danes sem v Lidlu kupil še brivsko peno. Cena 1,29 EUR, 300 ml. Preveril sem tudi ceno gela - 2,19 EUR, 250 ml.

Nahitro sem ju primerjal na dlani. Precej podoben občutek, ko prekrije kožo, ampak gel deluje precej bolj zaščitniško. Če peno komot odstranim s prstom, tako da za prstom skoraj ne ostane spolzko, je pri gelu če precej sledi. In koža je še zelo spolzka.
V Leclercu sem videl tudi nek Subrina gel, ki pa je v tubi. Pregledal sem tudi kartuše različnih trgovinskih znamk, ugotovitve pa bom napisal v temi o kartušah. Morda še pred spanjem, če bom zmogel. Sem pokonci že od zgodnjih ur.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Maj 2014, 13:10

... Subrina je pa verjetno slovenska varianta,.. bi znalo biti zanimivo vedeti kako se obnese,.. ce bo kdo probal naj poroca... niseme niti vedel da delajo..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Maj 2014, 13:24

Zna biti kvaliteten gel, sedaj mi je malo žal, da nisem kupil. Ker je to gel v tubi, pomeni da ni pod pritiskom in ni potrebe po aerosolu in alkoholu. Če bi vedel, da bo zanimanje, bi fotografiral vsaj sestavine.
Če bo kdo v Leclercu iskal, nahaja se takoj na začetku stalaž z brivsko opremo. ;)

Bajkman

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Maj 2014, 13:32

Imamo pa še tole:
Slika

rozi71
Prispevkov:59
Pridružen:16 Mar 2014, 20:05

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a rozi71 » 18 Maj 2014, 19:28

V Lidlu kupil peno za 1,29 eur in je zelo dobra saj zame.Uporabljal jo bom takrat,ko se bo treba na hitro zrihtat.

Bajkman

Re: DM gel za britje

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Maj 2014, 15:23

Pa se ti zdi pena mil in krem veliko naprednejša?

Na hrvaškem forumu pa zelo hvalijo zgornji gel iz tube. Ne morejo ga prehvaliti. Če kdo ta gel sreča, naj prosim tukaj pove. Jaz sem ga dvakrat precej iskal, a brezuspešno.

Odgovori