Mitchell's Wool Fat

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Mitchell's Wool Fat

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Sep 2019, 10:02

Hehe.

Čudi me, ker praviš, da se je tako strdil. Tudi jaz se svojega nisem pritaknil dooooooooooolgih nekaj mesecev, pa sem ga brez vnaprejšnjega namakanja čisto brez problema nabral z mehkim sintetičnim čopičem.

Hranim ga v originalni MWF keramični posodici, kjer pokrov itak nič ne tesni in je milo izpostavljeno zraku enako, kot da pokrova sploh ne bi bilo. Pokrov ga ščiti zgolj pred prahom, nič drugega.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Mitchell's Wool Fat

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Sep 2019, 16:46

... se strinjam,.. jaz pred uporabo zmočim in odtočim, ter nato naload-am na copic (katerikoli)... Milo je sicer zelo trdo dokler ga ne namočim. Tako po filingu bi rekel da kot triple milled milo.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Mitchell's Wool Fat

Odgovor Napisal/-a G_man » 20 Sep 2019, 12:44

miha napisal/-a:... se strinjam,.. jaz pred uporabo zmočim in odtočim, ter nato naload-am na copic (katerikoli)... Milo je sicer zelo trdo dokler ga ne namočim. Tako po filingu bi rekel da kot triple milled milo.
Saj tudi je triple milled.
Ampak nič ne pomaga tudi če ga namočim. Se praktično ne zmehča (saj tudi npr. Tabac, ali L'occitane nista mehki mili, pa z nobenim ni težav).

Sem bral po tujih forumih, da je tudi kdo že imel to težavo z MWF. In pol ga folk čez noč pusti v vodi.

Če je pa tolko dela in packanja, pol pa hvala lepa.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Mitchell's Wool Fat

Odgovor Napisal/-a olly » 20 Sep 2019, 12:45

No, preden ga vržeš stran ... vzamem! :)

monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26

Re: Mitchell's Wool Fat

Odgovor Napisal/-a monty » 03 Okt 2019, 09:01

Zaradi občutljive in suhe kože sem veliko eksperimentiral z mili tudi višjega cenovnega razreda in po pol leta uporabe WMF mila moram povedat da se je milo dobro izkazalo glede mojih zahtev.pena je zelo kvalitetna ni jo težko pripravit samo britje je prijetno milo ne draži mojo kožo kot recimo
Taylor of old katero mi nikakor ni odgovarjalo po britju je koža kar nekaj časa mehka edino kar mogoče po moje je drsnost nekoliko manjša kot pri nekaterih mili. Trenutno testiram WMF vs Van der Hagen

Odgovori