Arko Stick - video

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Apr 2014, 15:14

Milo Arko + cenen prašičji čopič Omega

Kako enostavno je narediti super peno za britje z zelo poceni izdelki. ;) Enostavno moram deliti z vami, ker se strinjam z večino v videu podanih informacij.

Arko mi ZAGOTAVLJA, enostavno britje in odlično zaščiteno kožo. nimam visoko - cenovnih luksuznih mil, če izvzamem MWF. MWF napram Arku ni 5 stopnic višje, kvečjemu eno stopnico. Cella je na podobnem nivoju ali pa še 1/4 do 1/2 stopnice nižje.

De Vergulde Hand se s svojo gosto, obilno peno približa nivoju Arka in Celle.

Imam nekaj različnih krem, katere pa je treba pustiti na spodnjih stopnicah.


Moja opažanja v dobrem letu DE uporabe.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a simon » 11 Apr 2014, 18:07

Se popolnoma strinjam .Kljub temu se moraš zavedati, da sta Arko ter Cella zelo priznana.Če pogledamo koliko različnih mil ponuja recimo samo Shaving ie. pa niso nikjer niti omenjena?Recimo nekdo iz U.S si je zelo želel Cello 1 kg pa moram priznati, da je testiral najbolj priznana mila ,ki so trenutno na trgu.Arko ni priljubljen predvsem zaradi vonja in to je v posnetku tudi omenjeno, enako pa velja za Cello.
Samo za primerjavo slika čopiča priznanega proizvajalca M&F -svinjska dlaka in popolnoma nov Semogue Cerda!
Slika
Slika
Oba čopiča spadata v enak cenovni razred in imata premer vozla 22 mm.M&F je žal neuporaben. :twisted:
Cena in blagovna znamka nam žal ne zagotavlja dober nakup. :roll:

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Apr 2014, 18:21

Cerda mi deluje bolje.

Cella pa meni vsekakor lepo diši. Arko pa industrijsko, ampak me ne moti. Saj se brijem, ne pa voham. :D

Ampak @simon, Cella na shaving.ie obstaja in ima 5/5 zvezdic:
http://www.shaving.ie/products/cella-shaving-cream.html

http://www.shaving.ie/products/cella-sh ... apone.html

Imam pa srečo, da lahko kupim kilo za 14 EUR. :D

Po drugi strani imamo vsi, ki smo kaj v LJ, srečo da lahko v BTC dobimo 150g Cello za 4 EUR.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a simon » 11 Apr 2014, 18:55

Mislim, da si me narobe razumel.Cella je seveda tudi na Shaving ie. zelo dobro ocenjena.Govoril sem o ogromnem številu različnih mil, ki niso niti omenjena na nobenem forumu.Sicer pa je imel lastnik Italian Barber na začetku največje povpraševanje po Celli ,ki je nikakor ni uspel zagotoviti v zadostni količini.Italjani imajo svoj odnos do dela in niso pripravljeni povečati proizvodnje ali pa se odpovedati dopustu. :lol: :lol:

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Apr 2014, 19:11

Prav imaš, sem še enkrat pozorno prebral. Narobe sem razumel. :oops:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Apr 2014, 19:41

ja pri Arku in Celli tudi mne vonj ne pprica ravno najbolj,.. ju tudi ne uporabljam prav pogosto... Arka itak nisem imel razen testnega koscka ki mi ga je Bajkman enkrat dal

tale Semogu Cerda pa dobro cveti,.. glede na obliko sam nebi rekel da je nov ce bi ocenjeval iz slike... je zanimivo tao videti copice enega ob drugem :)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a simon » 11 Apr 2014, 19:54

Ja Cerda je videla milo samo dvakrat M&F pa raje ne,da ne pomislim. :roll:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Apr 2014, 20:08

..saj to sem tel reci da mi je zanimivo da tako lepo zgleda , razcveteno, glede na to da je bila tako malo uporabljena oz prakticno nic .. razen ce jo ze v tovarni malo "razdelajo" da je ze ob nabavi optimalno delujoca?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Apr 2014, 20:21

Mene Arko, Cella in MWF nikoli ne razočarajo. Dodatna prednost prvih dveh je enostavnost izdelave pene. MWF pa bolj neguje kožo po britju.

@simon, si dal še eno priložnost prascu ali si to kupil samo za 2x do 3x test?

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Apr 2014, 20:34

Of te trojice mi je MWF dalec najboljsi tako po peni, negovanju kakor tudi vonju.. :). Za enkrat se nisem imel tezv z izdelavo pene.
britev.si ruleeees :)

Odgovori