Arko Stick - video

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02
Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a simon » 11 Apr 2014, 21:30

Kot prvo moram priznati ,da sem bil nad M&F zelo razočaran.Klub temu dam nekaj na mnenje nekaterih posameznikov na tujih forumih in mislim ,da bo Cerda dosegla nivo o katerem govorijo!O Misturi ne bom zgubljal besed.Očitno trenutno uporabljajo zelo kvalitetno dlako v kombinaciji z zelo dobrim ročajem, skratka na poti je še ena Mistura in Texugo. :o Mila pa že nekaj časa ocenjujem šele naslednji dan oziroma po uporabi brivnika Feather lahko traja kakšen dan več.

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Apr 2014, 21:32

Ti je boljša Mixtura ali Texugo?

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a simon » 11 Apr 2014, 21:47

Skratka na POTI je še ena Mistura in Texugo!
Bom javil, ko dobim omenjeni čopič in glede na videno sem prepričan da me ne bo razočaral.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Primorec » 15 Apr 2014, 13:57

Jaz kot referenco vzamem ponavadi Tabac, ko primerjam mila..Pa recimo s speickom sem tudi zadovoljen. MWF mi parkrat ni ratal, je pa res zaščita kože zelo dobra..Cella je vseeno 1/2 stopničke nižje, z Arko-m. Arko mi včasih rata redek, niti ne vem zakaj..Dober mi je tudi proraso red, je prav slick, masten, pa še diši mi ok..

Ja misturo sem hotel kupit tudi jaz...Na koncu je zmagal kitajc (bomo šele videli..je bil malo tvegan nakup ampak za 12$ sem rekel what the heck, let's go for it)..Frank shaving je bil obenem tudi v igri, pa bi verjetno carina hotela imeti prispevek..Semogue in omego pa bom nabavil ob priliki..

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Apr 2014, 14:03

jaz tudi tuhtam da bi misturo kupil,. a bo se kdo narocal da se pridruzim?

mwf je meni se vsakic ratal,.. in to zlahka, ne vem ali sem imel mogoce samo sreco s sarzo, ali so copici tako odlocilni, ali voda (ceprav je baje ljubljanska precej trda)..?? :?:
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a denis » 01 Maj 2014, 00:43

No danes sem preizkusil Arko milo. Prvic da sem delal peno na obrazu, pa mi je dobro ratalo. Sicer sem imel peno za slabe tri prehode, ampak je bilo dovolj za BBS (obicajno delam stiri prehode). Britvica je bila pa drugic uporabljena Gillette 7OC SE. Vonj je v redu, ostane pa kar nekaj casa na obrazu. Popolnoma primerljivo milo s Cello zame. Zadovoljen sem da ni bilo iritacije zaradi copica. Nasploh nobene iritacije. Copic je bil pa Omega PRO 49.

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 01 Maj 2014, 01:12

Ti dve mili sta tudi v mojih očeh zelo podobni. Odštejmo vonj, saj je to nepomemben faktor.

Če lahko dodam moja opažanja, me zanima če se strinjaš:
Arko bolje drsi
Cella se pozneje posuši

Pena obeh je kompaktna in sprejme veliko vode.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a denis » 01 Maj 2014, 01:17

Vonj tudi pri meni ni pomemben. Arko res lepse drsi, glede susenja sta mi bila pa tam-tam. Ampak moram se nekajkrat preizkusiti Arkota da bom kredibilen. Mogoce Cella sprejme malo vec vode, ampak kot pravim kolicina Arkota je bila manjsa kot obicajno Celle. Porocam secez cas.

rozi71
Prispevkov:59
Pridružen:16 Mar 2014, 20:05

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a rozi71 » 05 Maj 2014, 19:55

Sodelavec mi je prinesel Arko milo iz Bosne.Cena mila še 0,50 eur ni.Sprobal milo super stvar proti Wilkinson milu.Glede žiletk pa še testiram.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a denis » 06 Maj 2014, 11:59

Drugo britje z Arkotom je bilo zopet zelo dobro. Tokrat malenkost iritacije. Britvica s tem milom kar drsi čez dlake.

Odgovori