Arko Stick - video

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Maj 2014, 15:44

Sem dal Arko še kolegu in tudi pravi, da ufff... :D

andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a andrej » 29 Maj 2014, 07:15

Fora arkota je tudi ker je tako poceni ga ne šparaš, oziroma jaz tako ali tako ne šparam nobene žajfe :mrgreen: zdaj pa komaj čakam da pride semogue SOC boar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: da jo probam na žajfi
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Maj 2014, 10:52

Poceni je predvsem, če imaš dostop do njega tako kot ti. Ali pa vsaj povezavo s Srbijo in Bosno. V času mojih iskanj robe ga nisi niti pogojno dobil pod 5 $. Sedaj so malo "popustili"

Pri večini spletnih prodajaln je pa noro drag, nobene logike. 4 do 5 EUR + Poštnina. :shock: :D

Sem se pa spraševal, ko nekateri "palijo" na drage žajfe, kaj če bi jim dal več različnih mil. precej dragih, precej poceni, pač celoten spekter, s tem da ne bi poznali cen nobene od njih. Prav rad bi slišal, na katero mesto po kvaliteti bi dali Arko. ;)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Primorec » 29 Maj 2014, 12:51

Ma kje ti iščeš, tukaj je poceni, pa tudi poštnina je ok:

http://www.bestshave.net/arko-shaving-s ... p-234.html

Sem že kupoval s te trgovine in lahko samo pohvalim...Meni odličen source za permasharp žiletke, pa še polsilver je pred kratkim dobil..

Če na tej trgovini pogledaš koliko stane cela škatla, 12 ali 24 komadov se boš kar smejal..

ups, edit ne ponuja več celih škatel...

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Maj 2014, 13:08

Mal si ga ukenjal. :D En kos je s poštnino vred skoraj 5$. Je pa res bilo 12 ali 15 kosov nekoč precej poceni, pa še brezplačna poštnina.

Kakorkoli, če je možnost, je Bosna zmaga. 40 centov/kos, kar dol bi se preselil. :lol:

andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a andrej » 29 Maj 2014, 13:46

@Bajkman: V avgustu grem skoraj ziher do sorodnikov v Bosno. Če bom dol šel je mislim da 1KM - 1 stick to je cca 55 centov pa ti jih vzamem nekaj komadov (10-20?). Ponavadi sem saj 1x na leto doli. Če bom pa v Prijedor oz. Banja Luko šel pa še tok bolje, ker je večja izbira v eni štacuni pa malo poslikam kaj imajo :mrgreen: za drugič.
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Maj 2014, 13:53

Andrej js bom verjetno tudi sel kej v bih ampak nevem tocno kdaj. Dejmo se zmenit da tisti kateri bo sel prvi javi gor pa nabavi se za ostale.

andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a andrej » 29 Maj 2014, 13:55

Ni problema pač nekje odprimo temo naj vsak pove kok bi ter nabavi tisti ki gre prvi :mrgreen:

Jaz lahko zrhitam arko, palmiro, mislim da tudi pitralon in brion AS itd... bom enkrat ko bom dol poslikal kaj majo če nebo kaki varnostnik kaj jebal z tem da slikam :mrgreen:
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

Bajkman

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Maj 2014, 14:02

Imam nekaj zaloge, saj mi je prinesel kolega. Informacije podajam za druge, hehehe.

No, če se bo kdo od bližnjih odločil, se pa takoj javim. Najbrž že predčasno.
S slikanjem pa ga ne srat, men je v Tigoti Italjanka nekaj klobasala da absolutamente no. Ampak sem kar poslikal, kupil kar sem mislil, pa čao Roza.

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Arko Stick - video

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Maj 2014, 14:04

Ok dogovorjeno, tisti kateri bo sel prvi odpre temo, ko pa pride dol pa poslika in objavi kaj je na razpolago pobere narocila in nabavi ko pa pride nazaj se pa bomo ze zmenili kako in kaj za dostavo.

Odgovori