Sul filo del rasoio - Ludovico Martelli (Proraso)

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02
Sul filo del rasoio - Ludovico Martelli (Proraso)

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 10 Mar 2014, 23:51

Proraso ima tudi posebno serijo balzamov po britju, t.i. Sul filo del rasoio. Gre za balzame, ki naj bi zelo zmanjševali iritacijo kože, ter pospešili njeno regeneracijo.

Slika

Naj povdarim, da oba balzama vsebujeta alkohol. Prav tako sta oba zelo tekoča, nič mastna in se hitro vpijeta v kožo. Kože ne mastita.

Regeneracijska krema (na sliki levo) vsebuje manj alkohola ter aloe vero. Kožo zares hitro pomirja in jo ohranja vlažno (ne pa mastno).

Balzam (na sliki desno) vsebuje bistveno več alkohola in malenkostno zapeče, ko ga damo na lice. Vendar se oddolži z zares "turbo" učinkom. Rdečica na vratu, ki je posledica iritacije, izgine že po nekaj minutah. Je pa ta zadeva še malenkost bolj tekoča od regeneracijske kreme. Ne pušča popolnoma nobenega filma na koži.

Jaz sem preiskusil oba in funkcionirata res odlično.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Sul filo del rasoio - Ludovico Martelli (Proraso)

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Mar 2014, 00:04

zgleda kar obetavno, a to si kupil pri nas ali v Italiji,.. kaksne so kaj cene teh stvari?
britev.si ruleeees :)

mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02

Re: Sul filo del rasoio - Ludovico Martelli (Proraso)

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 11 Mar 2014, 00:20

Nabavil v Italiji kakšna dva meseca nazaj. Cena je okoli 5.- EUR za posamezen artikel. Obe zadevi sta 100ml, tako, da cena ni pretirana.

Bajkman

Re: Sul filo del rasoio - Ludovico Martelli (Proraso)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Mar 2014, 00:46

Nam zaupaš, kje v Italiji si dobil? To sem že iskal za @simona, a brezuspešno.. Uradna stran.

In kaj pravijo na italijanskem brivskem forumu. Res je 5 EUR, kar je ponovno ugodneje, kot preko interneta:
http://www.shaving.ie/products/after-sh ... oraso.html

mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02

Re: Sul filo del rasoio - Ludovico Martelli (Proraso)

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 11 Mar 2014, 09:05

V eni drogeriji v samem centru Udin. Ime sem že pozabil, žal.

Odgovori