Kdaj je pena "prava"?

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25
Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 14 Feb 2014, 13:56

Zanima me kako veste kdaj je pena dovolj oz. premalo "stepena", kdaj je v njej dovolj vode, kdaj preveč, kdaj ste dali preveč oz. mila,... Sem hotel vprašati kar v temi Pokažite slike vaših pen
, pa je nisem hotel zasmetiti.
Sam imam namreč včasih kar precejšnje težave, največkrat se mi zdi da je pena preveč puhasta, oblačkasta, saj sem na tujih forumih prebral da naj bi bila podobna jogurtu. Pa me zanima, imate kakšen recept ali ste že vsi tako natrenirani da na to sploh ne pomislite več in vam je to čisto rutinsko opravilo?

Sam trenutno uporabljam Tabac kremo in res ne dosegam neke konstantne pene.

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Slice » 14 Feb 2014, 14:07

Pa neko je pravilo da ima one lijepo formirane vrhove na četki koji se jedva opiru gravitaciji! Smatram da je redovito bolje staviti malo više vode nego da se pjena zasuši. Na taj je način i smanjena mogućnost iritacije od samog proizvoda zbog prevelike koncentracije. Volim sapun Tabac, ali sam tek nedavno počeo upotrebljavati dovoljnu količinu vode pri izradi pjene i sada redovito dobivam mnogo bolju i klizaviju pjenu koja se ne suši na licu.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 14 Feb 2014, 14:37

Če je preveč penasta, to pomeni preveč vode. Ta prava je takrat, ko praktično nima velikih mehurčkov in je ko stepena smetana recimo.
Jaz 2min namakam čopič (prasec) v topli vodi, nato vodo odlijem in čopič malo otresem. Potem dodam za en arašid kreme in rata glih ta prava pena. Pregosta je pa takrat, ko se jo že kar težko nanaša na brado in se suši.
Moj recept je še pol velike žlice olivnega olja, preden začnem mešati peno.

Bajkman

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 14 Feb 2014, 15:57

Mislim da je najbolje narediti čim bolj mokro peno, seveda toliko, da ne postane redka in napihnjena kot avtošampon. A to obenem pomeni, da je treba naložiti čim več mila na čopič.
Sam sem imel v začetku probleme ravno s tem, da nisem uspel dati dovolj mila na čopič.

Pa v vroči brivski posodi sploh se s časom pena suši. Jaz pred naslednjim nanosom dodam par kapljic in malce premešam, pa je pena spet popolna.

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 16 Feb 2014, 21:20

Hvala vsem skupaj za nasvete, sej najbržni drugega kot praksa...

Je možno da dam preveč kreme in je zato potem krema presuha in se suši? Je to sploh mogoče, ali kreme nikoli ni preveč? Ker tudi če dam veliko kreme se mi zdi da ne dobim toliko pene kot nekateri od vas, ko vaše posodice izgledajo kot bi notri eksplodirala bomba iz pene? :P

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Feb 2014, 21:37

krema je relativno izi za delat peno,.. da bi jo dal prevec tezko,.. razen ce je das par cm,.. pac pocasi dodajaj, vsakic po malo vode,.. ce je trda voda zna motiti, tak oda mogoce probaj z destilirano, odvisno je tudi od copica in od posode, mapak se da brz vsega tega tudi narediti normalno peno,.. bo pa marsikdo vedel na to temo povedati vec informacij z vecjo tezo ;)
britev.si ruleeees :)

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 17 Feb 2014, 08:47

Jake the Mess napisal/-a:Hvala vsem skupaj za nasvete, sej najbržni drugega kot praksa...

Je možno da dam preveč kreme in je zato potem krema presuha in se suši? Je to sploh mogoče, ali kreme nikoli ni preveč? Ker tudi če dam veliko kreme se mi zdi da ne dobim toliko pene kot nekateri od vas, ko vaše posodice izgledajo kot bi notri eksplodirala bomba iz pene? :P
Ja, če daš preveč kreme in nič dodatka vode, se hitro suši. Meni se je enkrat posušila na bradi, še preden sem prvič potegnil z brivnikom. :?
Meni ponavadi zadošča namočen in otresen čopič ter ca. 3-4cm kreme iz tube.
Je pa bolje dodajat vodo, če je presuho, kot obratno. Moja izkušnja je, da ko enkrat narediš preveč mehurčkov, se jih težko znebiš.
Glede volumna pene je pa tudi zelo odvisno, kako trdo vodo imaš. Mi imamo v LJ zelo trdo vodo in pena kar noče narasti. Moram enkrat poskusit z destilirano vodo.

Bajkman

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Feb 2014, 09:14

Brivske kreme se doda v velikosti mandlja. To je 2 cm.

2 cm piše tudi v navodilih na Proraso strani. Seveda pa je tudi nekaj razlike med kremami. Opažam, da pri Speicku zadošča že manjša količina, skoraj pol manj.
Odvisno je tudi od trdote vode. Bolj kot je trda, več kreme zahteva.

Jake the Mess
Prispevkov:30
Pridružen:13 Feb 2014, 11:25

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Jake the Mess » 17 Feb 2014, 12:53

Ja voda je pri nas ekstremno tda menda... Možno da tudi dam preveč vode za začetek. Bom eksperimentiral danes, pa počasi dodajal, sem vedno mislil da ni nič narobe če je premoker čopič, da nekako že stepeš odvečno vodo ven iz pene, pa temu očitno ni tako.
Ja, če daš preveč kreme in nič dodatka vode, se hitro suši. Meni se je enkrat posušila na bradi, še preden sem prvič potegnil z brivnikom. :?
Hehe, tudi meni se je to že zgodilo ja. Očitno res grem iz ene skrajnosti v drugo :)

Bajkman

Re: Kdaj je pena "prava"?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Feb 2014, 13:00

Če je pena mehurčkasta in tekoča kot avtošampon, potem je preveč vode. Če ne povečuje volumna, je premalo vode. Predidevam, da imaš kremo?
Iztisneš 2 cm v neko posodo (širši lonček), otreseš čopič in gasa. Vodo dodajaš po kapljicah. In teraš dalje. Tudi ko boš dobil lepo, kremno peno, za test še naprej dodajaj in boš videl, kaj se zgodi po določeni količini vode.
Mislim da je tista točka, predno pena preide v nekompaktno (tekoče) stanje, še najoptimalnejša.

http://www.youtube.com/watch?v=Dd7Aj9vwrtc

Odgovori