Milo Cella je čudne barve

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02
Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 06 Feb 2014, 00:45

Pred nekaj meseci sem kupil milo Cella v frizerski trgovini v BTC-ju v Ljubljani. Ker sem takrat šele začenjal z DE britjem, nisem niti opazil čudne barve tega mila.
Namreč, na vseh fotografijah po drugih forumih in v internetnih prodajalnah je to milo popolnoma bele barve.
Moje milo pa je bilo že na začetku rahlo rumenkasto, še posebej na sredini posodice. Sedaj pa ni rumeno samo na sredini, ampak je rumenkasto že celo milo.
Je to normalno? Kako izgleda to pri vas, ki tudi uporabljate to milo?

Kje v Italiji se dobi to milo, ko bom naslednijč tam, da malo prečekiram?

Še fotografija, kjer sem za primerjavo na posodico postavil popolnoma belo ravnilo. Sicer se na fotki to malo slabše opazi (poglej na monitor bolj pod spodnjim kotom, pa bo rumenkasta barva bolj vidna).

Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Feb 2014, 08:22

Pozdravljen na forumu :).

Obstajata 2 celli, ta ki jo imas ti, manjsa, mehkejsa in xella ultra purissima ki je v 1kg pakiranju ki je trsa. To da malo rumeni ni nic hudega po moje, mogoce se malo susi ali kaj podobnega. S fotkami iz neta se ne prevec obremenjevat ker so lahko malo svetleje posnete in izpadejo bolj bele, ali pa z WB ali desaturacijo iznici obarvanost. Ce se prav spomnem je moj Figaro tudi malo rumenkast na isti nacin..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Feb 2014, 11:21

Pozdravljen na forumu!

Imam obe Celli, torej to kot jo imaš ti in kilsko extra purissima. Obe sem kupil v Italiji. Lahko potrdim, da nobena ni bela. Bela pa seveda je pena. :D

Če imaš gor kak datum, bi se po tem že veliko videlo. Sicer pa bi najlažje videl barvo, če bi v živo pogledal še Cello koga drugega. Ampak če bi tako ali tako porabil dve, seveda lahko kupiš še eno v Italiji. V trgovini Lanza v Gorizi jo imajo po ceni 3.40 EUR:

https://www.google.com/maps/preview/pla ... ef36da3fe2

http://www.parrucchelanza.com/

LP

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 06 Feb 2014, 11:26

Moja je bela, tale tvoja pa izgleda kot nekaj dni odprta pašteta. Izgleda so ti prodali kakšno staro. :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a TMB » 06 Feb 2014, 14:16

Tudi če se rahlo obarva ni to noben problem. Še vedno se dobro brije z njo.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02

Re: Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 06 Feb 2014, 14:53

@bajkman
Potem cena v Italiji ni dosti nižja od naše. Jaz sem plačal 4.- EUR. No ja, če se izrazim v procentih je to vseeno 15%.
Saj peno naredi glih tako, samo res me malo moti ta barva.

Bajkman

Re: Milo Cella je čudne barve

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Feb 2014, 15:16

Ne, cena Celle v Esteli je realna za razliko od kakih mednarodnih spletnih prodajaln. Cenejša je edino kilska, katere cena je 13.80 EUR. Ampak vsaj pri meni nobena ni prav bela. Pri tej v posodici se pav lepo vidi, da je na delu, kjer je zaobljen griček (tako so jo vlili), prav lepo rumena. Pa je kupljena v Italiji.

V Esteli imaš sicer tudi milo DVH, ki je meni osebno tudi dobro.

Odgovori