Moja najljubša mila

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Bajkman
Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Dec 2014, 21:25

Bomo že koga našli...

Švaba jaše, crnog konja!

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 19 Dec 2014, 21:26

Bajkman napisal/-a:Bomo že koga našli...

Švaba jaše, crnog konja!
:lol:

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Puskin » 19 Dec 2014, 22:16

Švaba jaše crnog konja,
u galopu sve se trese.
Zna da bit če protiv njega gonja,
ako nam Tabac ne donese!
:D
Nothing less...than BBS

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Dec 2014, 22:19

eeeeeee :D

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Dec 2014, 22:51

Bajkman napisal/-a: Me pa ne preseneča, da je v prvem paketu Stirling, saj je res dober čisto na vsakem področju. Mehak , enostaven za narediti, pena bogata, težka, spolzka, zelo dobro neguje kožo po britju, je poceni. Ima pa tudi veliko izbiro različnih naravnih vonjev.
Kje pa nabavljaš Stirling, Bajkman?

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Dec 2014, 22:59

Imel sem srečo in sem dobil predzadnji kos iz zaloge na Seifenglatt. Morda bo spet kaka nova zaloga.

Se pa mi zdi, da bi tudi Green Mountain Soap milo imelo potencial. Vem pa, da ga Miha celo ima, a pravi, da ga ni navdušilo.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Dec 2014, 23:02

To je bila pa res sreča!

Vsekakor upam, da zaloga v kratkem bo, me res zanima, kako se obnese, ker že tvojemu opažanju, da je pena težka, verjamem, da je milo res top.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Dec 2014, 09:02

Green mountain imam, je tripple milled, vonj zelo blag, nisem ga dostikrat rabil, je dobro, ok, da bi mi bilo top mi pa ni, maybe one time in the future...... :D
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a chrom » 21 Dec 2014, 07:04

Tole britje je res YMMV.

Jaz sem pred časom dobil kar nekaj Sterlingov, pa sem obdržal samo bay rum. Ostale porabil pod tušem. Zame je to milo na nivoju Prorasa. Bay rum sem obdržal, ker imam prav ta vonj izredno rad. Res pa je, da je poceni. Ampak imo suši kožo in je precej zahtevno za delanje pene.

No, v petek mi je pisalo na trackingu da je paket iz zda 'cleared customs ', tako da sprobamo morda že v ponedeljek Cold river soap in Catties bubbles...

Bajkman

Re: Moja najljubša mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Dec 2014, 14:32

Si siguren, da sva midva imela isti Stirling? :D

Prioriteta pri milih je zame udobno britje, da čim bolj ščiti kožo med britjem. Meni to milo nikakor ne izsušuje kože in daleč od obnašanja Prorasa.

Pena res nastane drugače od nekaterih drugih znanih mil, ampak je težka, napojena z vodo.

Primer je HTGAM, ki ga res razbaca kot gnoj na njivi. Z dodajanjem vode se še naprej širi, a pena ostaja suha, kar pomeni, da ni obstojna in ni drseča. Zato je potrebno še vode, a takrat že začne razpadati.

Odgovori