Proraso red, Cella, Proraso green, ostale primerjave..

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Uporabniški avatar
Andraz
Prispevkov:59
Pridružen:24 Nov 2013, 23:09
Re: Proraso red, Cella, Proraso green, ostale primerjave..

Odgovor Napisal/-a Andraz » 11 Jan 2014, 13:16

Pozdravljeni!
Ravno pred 20 min sem probal še Brion kremo, pa bom kar tu napisal, da ne bom spemal po temi kaj je kdo kupil. Pena mi je lepo ratala in je bila res gladka za britje, ampak je bila dobra samo za prvi prehod. Kljub dodani vodi v posodo je nisem in nisem mogel narediti nazaj. Delal sem z vodo sobne temperature. Naslednjič probam še z malo večjo količino kreme, čeprav se mi je že danes zdelo, da sem je dal preveč. Vsaj diši v redu, čeprav se mi zdi slabša od proraso naprimer rdeče kreme, ki jo za skoraj isti denar dobiš še enkrat več:)
Lp
A

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Proraso red, Cella, Proraso green, ostale primerjave..

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Jan 2014, 13:34

To se tudi meni kdaj pri kaksnem milu zgodi, neglede na to koliko nalagam, poskusi vseeno res malo vec dati da ta razlog izlocis.
britev.si ruleeees :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Proraso red, Cella, Proraso green, ostale primerjave..

Odgovor Napisal/-a Primorec » 11 Jan 2014, 16:40

Moj rating je :
-red proraso
-mwf
-tabac
-speick
-cella
-valobra
-arko
-tobs krema
-green proraso
-ogallala
-mike's
-figaro
-palmolive sensitve krema
-VdH luxury soap

Morebiti sem kakšnega izpustil ali zamenjal vrstni red za +/- eno mesto, ampak to naj bi bilo to, z moje strani..

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Proraso red, Cella, Proraso green, ostale primerjave..

Odgovor Napisal/-a denis » 13 Jan 2014, 06:45

Brion kremo sem tudi jaz že preizkusil, pa mi je bila v redu. Da imaš dovolj pene za tri ali več prehodov, je moraš dati pa kar precej. Meni je bila najbolj pozitivna stran ta, da ko sem nanesel nov nanos, so se krvavitve iz prejšnjega prehoda takoj zaustavile.

Odgovori