Floid vs Floid :)

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Jan 2014, 16:33

Ker mi nikakor (in sekomu drugemu tudi) ni bilo jasno kaksna je razlika med legendarnima (profi) alkoholnima after sahve-ima Floid classic (oranzen) in Floid blue, sem sklenil da poskusim oba, pol na eni strani obraza, pol na drugi :). Torej veliki boj dveh podobnih bratov :D!

Slika

Za peno sem uporabil TFS milo (fragranze esotiche) Slika v kombinaciji z Omega 10098 merjascevim copicem Slika in seveda Dovo Flowing britvijo Slika.

Ker sem hotel ultimativni BBS sem si seveda tudi do neke mere poradiral povrhnjico, sem ter tja kaksna rdeca pikica, zaradai cesar sta posledicno oba AS pekla, oba enako. Dolzina obcutka je bila prav tako enaka. Tako da lahko potrdim edino razliko ki se m jo opazil predvsem v vonju kjer ima:
- Floid classic nekako bolj zeliscno sladki vonj, "zenski preizkusevalci" pravijo da bi ga lahko opisali kot rahlo zapeljiv, po eni uri je se vedno disal obraz po njemu, mene se vedno malo spominja na vonj AS Ralon
- Floid blue je meni trenutno po vonju bolj vsec, jaz bi mu rekel bolj "sporten" vonj, "zenski preizkusevalci" pravijo da je "vsakdanji",po 1 uri vonja ni bilo vec zaznati

skratka 2 podobna brata, ki se kot ze receno po mojem mnenju razlikujeta samo po vonju... ce ima se kdo izkusnjo z njima pa kar z besedo na dan! Vsec sta mi oba, blue se posebno :).
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 11 Jan 2014, 04:06

Danes sem prvič uporabil Floid Genuine. Potrjujem mihatovo ugotovitev: Vonj Genuine-a je obstojnejši.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a akaj » 24 Sep 2014, 22:51

Mene pa zanima ce je kdo ze uporabljal Floidov Sandolor preshave gel in ve kateremu, ce sploh je kakemu, Floidovemu aftershave-u je podoben po vonju.
Nanasam se pa na ta produkt:

Slika

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a TMB » 29 Sep 2014, 16:38

Kolikor vem tega ne izdelujejo več in ga je zelo težko dobiti.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a akaj » 29 Sep 2014, 19:50

Sem slisal ja. A ja imam enega pol porabljenega in enega se celega.
Na zacetku poletja sem v eni drogeriji v Piranu sem zagledal dva komada in jih vzel.
Ocitno je slo slabo v prodajo pa jim je dolgo stalo, ker vem da se ze nekaj casa ne izdeluje.
Mene je bol zanimalo ali ima podoben vonj kaksnemu od Floidovih AS-ov, ker vonj te zadeve mi sede.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Dec 2014, 17:54

Kje se lahko kupi oba Floida? TvbShaving ima samo enega :(

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a denis » 29 Dec 2014, 18:51

Tvbshaving nima nobenega od teh dveh, ampak ima Floid Vigroso.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Dec 2014, 18:57

O pa res nism prebral napis, sem sam vidu da je rumena vodica :oops:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Dec 2014, 20:58

dobis pa oba takoj cez mejo, mislim da je vsak 18 euro (bo Bajkman potrdil, ce nisem pomesal), noter pa mislim da je 500 mL,..
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Floid vs Floid :)

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 29 Dec 2014, 21:11

No sej tu pa nastane problem, eni smo z osrednje Slovenije, tko da za aftershave se mi lih ne splača it do italije..na ebay.it majo pa tok navite poštnine da joj..

Ni panike, bom že kaj drucga ta cajt najdu :D

Odgovori