Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5898
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Dec 2013, 12:38

:d :d pa to bo cel forum sklenil da bo nehal kupovati zgleda al kaj...
britev.si ruleeees :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 15 Dec 2013, 12:43

sej veš kako je, en dan bereš eno recenzijo, pa rejvajo o enem milu, drug dan o drugem...Pa kupiš da preveriš...Na koncu pa rata kup posodic da še pet minut pred britjem izbiraš s čim se boš obril...Pa nič zato, eni zabutajo ogromno denarja v avto, okrog pa hodijo v plavem delavskem kombinezonu neopranem 10 let..Prioritete pač, vsak ima svoje..

Bajkman

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Dec 2013, 14:37

V Italiji sem že gledal za rdečim Prorasom, a brezuspešno. Kot da res ne bi bil nikjer na policah.

@miha, da si boš na jasnem, dal sem ti zeleno kremo.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 15 Dec 2013, 15:15

Tudi jaz sem naročal vsem znancem ki so pogosto v it. gorici naj pogledajo za rdečim, pa so mi povedali da edino rdečo posodico, ki jo vidiš v vsaki trgovini prej kot vžigalice je Figaro..Ta je dobavljiv res povsod. :evil:
BTW, bajkman a so tisto drogerijo kjer si ti kupoval in slikal račune tle na forumu prodali drugemu lastniku? Meni je eden prinesel proraso kremo za pred britjem iz Tigota shopa.

@miha, če ti je bajkman dal zeleno kremo bi morala dišati po mentolu, ne vem če so imeli kako drugo zeleno tubo z sandalovino? Vem da prodajajo tudi polkilske vrečke/tube s kremo, ta naj bi bila mentol vonja, če kaj vem..

V glavnem razlika med zelenim in rdečim proraso milom je kot noč in dan, že po vonju sta si total nasprotje. Ne me razumet narobe, zelena ima svoje dobre strani, zaradi mentola ti obraz skoraj zamrzne, sploh v kombinaciji s zeleno kremo za pred britjem. Pena pri zelenem milu zna včasih biti malo redka, rezilo potem še predobro čutiš. Po moji oceni britje 7/10, vonj 9/10, feeling poleti 9/10, pozimi pa raje ne bi šel ven po britju. Rdeči proraso pa britje 10/10 vonj 8/10 feeling potem 10/10. Peni bi prej rekel krema. V posodici je rdeči proraso znatno mehkejši, na čopič se ti hitro naloži preveč, posledično narediš na obrazu bolj kremo kot peno. Zadeva je slick, rezila skoraj ne čutiš, sušenja praktično ne občutiš med prehodi, ker karitejevo maslo naredi svoje, lepo zaščiti..

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 15 Dec 2013, 16:27

Mogoče ne bi bilo slabo kontaktirati matično podjetje Proraso v Italiji in vprašati glede rdečega Prorasa. Če ne bom pozabil, bom jutri poklical na sedež podjetja in vprašal.

Sem jim pravkar poslal mail in če ne odgovorijo jutri tekom dopoldneva, jih še pokličem.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5898
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Dec 2013, 17:15

Pol zgleda da je bil zeleni proraso, ceprav zdaj ko tuhtam (imam se speick kremo) ne vem ce nisem pomesal s to, ker proraso vceraj ni bil grenak (ne vem ali ker sem bolj pazil da ga "ne jem" ali zato ker ni grenak.

@Edmond Dantes: tako se dela, reci se da se ful interesiramo za to pri nas na forumu in ce so pripravlieni poslat 10 pakeov za probat (itak je to zanje dzabe) ker bo to ogromna reklama...
britev.si ruleeees :)

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 15 Dec 2013, 17:17

Koliko pa naj bodo veliki paketi? Mogoče bi bilo bolje kar paleto!? :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5898
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Dec 2013, 17:31

... Zarad mene lahko tudi paleto :D.. Ceprav prasat ni greh in zanje to res ni nic, gleee nantonda je to menda nov produkt pa se itak dostkrat tako dela da se na zacetku tala gratis da folk stvar spozna itd.
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Dec 2013, 17:56

Primorec napisal/-a: BTW, bajkman a so tisto drogerijo kjer si ti kupoval in slikal račune tle na forumu prodali drugemu lastniku? Meni je eden prinesel proraso kremo za pred britjem iz Tigota shopa.

Proraso in vse ostalo sem kupi točno tukaj. Torej Acqua&Sappone. V Tigoti nisem bil, bil pa sem tudi v Famili, kjer tudi imajo zeleni Proraso.

@miha, rdeči Proraso ni spet taka noviteta, že kar nekaj časa nazaj sem gledal. Edino moder mislim da je nov.

@Edmond Dantes, hvala za angažiranje. Ker so Italijani, možno da res ne dobiš odgovora na email. Imam občutek, da boš moral poklicat. Vesel bom, če javiš do kakšne informacije boš prišel.

LP

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 15 Dec 2013, 18:04

Na maile se v življenju bolj malo zanašam, zato vedno tudi pokličem po telefonu. Jutri pokličem in poročam. Vsekakor, če bo sreča in dobim koga na telefon, ki bo govoril angleško, ga povprašam tudi za free sample. Sem gledal na njihovi strani in podjetje je iz bližine Firenc.

Odgovori