Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 21 Dec 2013, 17:15

shit ...saj ogallala sploh nima balsama po britju, samo neko kremo za suho kožo. :twisted: .

Bajkman

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Dec 2013, 18:17

Jaz se pa na ta Hoferjev Prince nisem mogel navaditi.. Problem je bil zelo negibljiva glava oz. prevelik pritisk da se je upognila. S takim pritiskom je bila koža res že iziritirana. Tudi preveč porezana.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 21 Dec 2013, 20:22

Ja giblje se res bolj tako tako, ampak jaz s tem nisem imel problema, tudi porezal s nisem prav nič, zelo verjetno je milo imelo veliko vlogo pri tem..Fusion so se mi ponavadi zatrpale in sicer toliko da je rezilo upognilo navzven, sledila je iritacija..Zato sem začel z nastavkom s tremi rezili ki se lepo obnesejo, je velik razmik med rezili..V glavnem če boš nabavil proraso red bo vse postalo enostavneje, tu sicer vstavim ymmv, iz znanih razlogov, bom poizkusil še z proraso zeleno, če bo tako kot si opisal bom vedel v čem je vic..

Bajkman

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Dec 2013, 20:32

Pa število britij z enim nastavkom bo super koristna informacija.. :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 22 Dec 2013, 11:23

Ja, veš kako je s tem, če bi včeraj namesto proraso red vzel npr. peno iz pixne, bi ta prince lahko vrgel direkt v smeti.. Je toliko stvari, ki vplivajo poleg same žiletke.. Recimo dva tedna nazaj sem štartal z persona red žiletko, ki sem jo imel v spominu kot ostro, ampak neuporabno po 4. britju..Sedaj z boljšim milom po 5em britju še ne morem reči da je 'slaba'..V bistvu sem jo zamenjal z prince sistemom tako iz 'preventive'..Ko imaš enkrat zalogo tako kot jo imam jaz se glede trajanja sploh ne sekiraš več..Če sem prav sledil forum ste se vrgli v skupinca za polsilver. 200 takih žiletk te preskrbi za cca 4 leta če ne še več, tako da trajanje tu sploh ne bo vprašanje..Dokler gre gre potem zamenjaš..Zame no brainer issue..

Bajkman

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 22 Dec 2013, 11:35

Razumem, vse je odvisno od kombinacije. Moj zanimiv primer je Lidlov gel za britje + Astra SP. Ta kombinacija je pri meni superiorna po kvaliteti britja. Ampak jaz za vsako britje vzamem svežo Astro. :D

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 22 Dec 2013, 15:42

Meni recimo hvalijo vse od king of shaves, vse v gelih, nisem še probal..

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Recenzija Ogallala, Proraso red in Speick mil

Odgovor Napisal/-a Primorec » 23 Dec 2013, 23:12

Današnji test subject je bil ogallala bay rum, limes and peppercorns. Rabelj je bil trojni prince-ov lupilnik za krompir. Tale vrečka je izgleda puščala, oziroma nalepka ni držala skupaj, zato je bil tole najmanj odišavljen sample dosedaj. Pena pa je spet bila zelo dobra, tako da ne vem kako to milo delajo, izgleda da tehtnic sploh ne uporabljajo in dozirajo nekako 'čez palec'. Drugače si ne vem razložit kako niha kvaliteta od sampla do sampla..
Aja, 'lupilec za krompir' se je spet zelo dobro izkazal, ga niso zastonj hvalili na slo-techu. Najboljše se mi zdi kako rezila 'pojejo', ko slišim tisti rsk rsk vem da moram še parkrat potegnit da bo bbs..ql vseskupaj danes..

Odgovori