Razor Rock mila

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Bajkman
Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Sep 2015, 18:25

Razorock ni kanadska firma. To pravzaprav sploh ni firma, pač pa znamka. Ta mila so tudi pakirana v Italiji. Izdeluje pa to ista firma. V Italiji pa pač prodaja pod imenom Figaro, v severni Ameriki pa pod imenom Razorock. Potem so še nianse z različnimi vonjavami. Recimo sedaj se dobi Figaro v zlati embalaži, seveda z drugim vonjem.
Potem so je še znamka TFS, ki se spet, se izrazim balkansko, isto sranje, drugo pakovanje... :D Ta mislim da se prodaja na obeh trgih.
Od prejšnjih dveh jo razlikuje višja vsebnost parfuma.

Zato tudi lahko rečemo TFS = Razorock Aroma Intensa.

Pa pod eno znamko je lahko večja zbira vonjev kot pod drugo itd...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Sep 2015, 21:58

ne razumem cisto samo da je TFS isto milo kot Figaro se pa ne morem strinjati, nista ista ne po setavi, teksturi, ne po peni ne po vonjih. Ce se ne motim za RazorRock dela tudi TFS (nisem siguren). Sem sel povohati razor rock in disi podobno kot figaro in izgleda tudi (rabil ga nikoli nisem)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Sep 2015, 00:08

Sicer da nista po vonjih ista, boš zelo težko trdil, ker TFS-jev je veliko. Prepričan sem, da nimaš vseh, povrhu vsega pa stalno spreminjajo.
Tudi po sestavi bi lahko bila razlika in nisem trdil da je ni.

Trdim pa, da je vse troje narejeno v enem podjetju pod tremi blagovnimi znamkami in pod istim lastnikom. S tega stališa Figaro = TFS = Razorock. In kako naključje, vse troje je točno iz Torina.
Tudi primerjati z naključnim Figarom (obstajajo vsaj trije) naključni TFS je najbrž nesmiselno. Tisti rdeči Figaro je pač po mandljih ali pa karbofixu. Ne vem kako vonjavo imata črni in zlati. Kar je spet nepomembno, bolj je važno, če je različna sestava.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Sep 2015, 10:49

TFS in Figaro sta razlicna po sestavi po mojem dojemanju, niamam vseh TFS ker jih je miljavzent, so precej bolj prasnati od Figara in ze zaradi tega ne more biti ista sestava. Kot ze receno se tudi po karakteristikah razlikujejo (da o vonju ne govorim). TFS stalno lansira nive produkte (ali oblike le-teh) in se stalno reklamira, Figaro je isti, reklamiranja kot pri TFS nisem zasledil. Mogoce da so pod istim konglomeratom tega ne vem (ceprav ce so iz torina to ne pomeni avtomaticno da so).
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Sep 2015, 10:57

Ti pa jaz povem, da ista firma izdeluje vse tri. Ne trdim, da izdeluje vse Razorocke, zagotovo pa tiste poznane ala XXX, Don Donato....
Figaro je predvsem znotraj Italije
Razorock primarno za severno Ameriko
TFS pa nič drugega kot Razorock z več parfuma. Zato torej Aroma Intensa. Ampak dobi se ga normalno tudi v EU.

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a Slice » 06 Sep 2015, 14:33

Da! Svi ti "Talijani" su meni više-manje usporedivi! :|

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a Puskin » 06 Sep 2015, 18:32

Vsa ta taljanska mila pa delajo v Italijo prešvercani kitajci,skriti v neki temačni beznici. :D
Nothing less...than BBS

Bajkman

Re: Razor Rock mila

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Sep 2015, 18:08

Puskin napisal/-a:Vsa ta taljanska mila pa delajo v Italijo prešvercani kitajci,skriti v neki temačni beznici. :D <----------- Mašta radi svašta... :lol:


No, v Extro trgovini v Torinu pa lahko kupiš njihove proizvode:

Slika

Extro', TFS, Razorock, Figaro


Edino skeptičen sem za navadno Figaro rdeče milo. Tega nikjer ne zasledim v sklopu Extra.

Odgovori