Shranjevanje Alum Blocka

Vse o milih, kremah in podobnih stvareh...
Odgovori
Bajkman
Shranjevanje Alum Blocka

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 04 Nov 2013, 11:14

Ker je meni na eni strani že precej razpokal, me zanima kak praktičen nasvet, kaj z njim po uporabi? Ga po vsaki uporabi obrišete z brisačo? Kam ga odložite? Do sedaj sem ga samo dobro otresel in dal na plastično posodico za milo. Morda bi na dno te plasitčne posodice dal še tisto podlogo, da bi bil praktično delno "u luftu".

Hvala za nasvete
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 05 Nov 2013, 17:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Shranjevanje Alum Blocka

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Nov 2013, 17:01

jah po moej bi ravno to znalo biti vzrok da se neenakomerno susi... bolj na pamet kot preverjeno :D
britev.si ruleeees :)

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Shranjevanje Alum Blocka

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 20 Nov 2013, 17:38

Za Alum Block sem včeraj v Müllerju v BTC kupil manjšo plastično škatlo za milo za cca. 1,5€ in paše notri odlično.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Shranjevanje Alum Blocka

Odgovor Napisal/-a simon » 26 Nov 2013, 16:57

Spravi ga v popolnoma zaprto plastično posodico, ter po vsaki uporabi dodaj zelo majhno količino vode.Sicer pa po določenem času ,teh pripomočkov ne uporabljaš več.Govorim pa iz lastnih izkušenj. 8-)

Bajkman

Re: Shranjevanje Alum Blocka

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Nov 2013, 18:23

Mene pa ravno to skrbi. A ni rečeno, da ne sme imeti vode, ker potem razpoka? Kolikor sem bral, ga nekateri celo obrišejo z brisačo, preden ga spravijo

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Shranjevanje Alum Blocka

Odgovor Napisal/-a simon » 26 Nov 2013, 18:50

Glej to je podobno kot uporaba mila MWF.Originalno pakiran izgleda čudovito ,vendar že po prvi uporabi in po določenem času hranjenja v neprimerni posodi izgleda zelo :evil: Da sem rešil ta problem sem pač potreboval nekaj časa in volje.Ampak MWF je itak zahtevno milo in če ga ne uporabljamo redno :evil:
Alum Block pa bo v vsakem primeru ne glede na razpoke v trenutku opravil svojo nalogo,verjemi.

Odgovori