Namesto britve

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Namesto britve

Odgovor Napisal/-a olly » 16 Dec 2014, 10:36

miha napisal/-a:mango: saj pravim,.. ni to niti pod razno nate letelo, samo tile videi ki kazejo kako se folk obrije z malo da ne trhlo palico mi gredo na zivce (figurativno receno)... v bistvu se pa pogojno obrijejo za silo .. ampak izpadejo pa macho-ti :roll:
drugace pa kot ze receno, z britvijo se jaz manj porezem (oz imam manj wheeperjev) kot pa z DE
Točno to mislim tudi jaz - vsi ti wannabeji, ki iščejo svojo minuto slave na Youtubu, so navadni pozerji, ki se trudijo izpasti mačoti z uporabo - da ne rečem - domala motike kot orodja oz. pripomočka za britje. Nima to nobenega smisla, o kvaliteti končnega efekta tu niti nima smisla govoriti.

Je pa res, da v nekih skrajnih razmerah, če bi se recimo našel nekje na dopustu, kamor nisi s seboj prinesel ničesar za britje in morda nimaš možnosti kupit (taki dopustniški kraji še obstajajo?), ti pa pride en malo bolj nabrušen pipec še kako prav. Tam si ne boš delal pene in jo na obraz nanašal z renomiranim jazbecem, ampak se boš obril z navadno "žajfo", ki jo boš morda imel pri roki, ali pa še s tem ne.

Skratka, jaz teh attention whores res ne razumem, kot tudi ne razumem tepca, ki gre na suho požret Trinidad moruga scorpion, potem pa joka, ko začne pljuvat kri. Meni je že kapljica moruge dovolj, da premislim, ali jo bom zamešal v jed, ali ne.

In vse to za tisto minuto "slave" ... :roll:

Odgovori