Zakaj ta forum...?

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška
Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Slice » 26 Sep 2013, 20:41

Bajkman napisal/-a:Verjetno bo Slice dodal veliko več znanja, če si bo vzel nekaj svojega dragocenega časa.
Hvala na komplimentu! Potrudit ću se! :D
miha napisal/-a:evo, stvari se ze malo rpemikajo,.. Slice in Bajkman, a vaju lahko prisim da napiseta kaksen post na poljubno temo, predlagal bi npr kaksen uvoden post o DE brivnikih bajkman in kaksen milo review Slice (seveda lahk otudi kako drugace), sam bom napisal kaksno na temo britev (zvecer)...

@Slice: ako ne razumijes javi pa cu napisat i na hrvatskom
Razumijem te Miha! Napisat ću neki review. Nadam se da hrvatski nije problem, ali ću svejedno nastojati pisati jednostavno. Vremenom ću, nadam se, usvojiti više slovenskog! 8-)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a TMB » 26 Sep 2013, 21:12

miha napisal/-a:velja, super,.. za DE pa imas verjetno v mislih avtorja strani obrij se, po pravici povedano mi ni jasno ali je ze med nami ali ne, vsekakor pa je dobil povabilo. Na to temo se lahko zelo razpise tudi uporabnik 7:00, ce bo le prebral to kar pisemo :)
Sem tukaj. Sem se registriral takoj po povabilu. :)
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Sep 2013, 21:20

@Slice: ti samo pisi, se mi zd ida je super zacel forum in ce bo slo tako naprej bo to ena super skupnost nastala,.. ce pa kdo ne razume palahko uporabi google translate... sploh pa ti bos tako ali tako slovensko cez 1 teden ze znal :D :D

@TMB: super da si se nam pridruzil, sem prav vesel, bomo lahko kaksno debato udarili, izmenjali mnenja itd,... za zacetek kar svoj novi post prilepi (ce zelis seveda), je bilo ravno v temi copici omenjano
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Slice » 26 Sep 2013, 21:34

miha napisal/-a:@Slice: ti samo pisi, se mi zd ida je super zacel forum in ce bo slo tako naprej bo to ena super skupnost nastala,.. ce pa kdo ne razume palahko uporabi google translate... sploh pa ti bos tako ali tako slovensko cez 1 teden ze znal :D :D
:D

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a TMB » 26 Sep 2013, 21:39

miha, bi bilo možno ustvariti še en podforum "Britje dneva" oz. nekaj v tem smislu?

Po vzoru B&B in ostalih večjih forumov (http://badgerandblade.com/vb/forumdispl ... of-the-Day!)
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Slice » 26 Sep 2013, 21:40

TMB napisal/-a:miha, bi bilo možno ustvariti še en podforum "Britje dneva" oz. nekaj v tem smislu?

Po vzoru B&B in ostalih večjih forumov (http://badgerandblade.com/vb/forumdispl ... of-the-Day!)
+1

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Sep 2013, 21:50

...UR wish is my command ...

refreshajte index foruma da boste videli nove podforume,..
sotd,
kaj sem kupi,
delavnica,

forum sem nacrtno zelo asketsko zastavil da ne bo prevec stvari na enkrat, potem nameravam sproti spreminjati strukturo glede na potrebe :)

ne pozabite na objavljanje slik v sotd in kaj sem kupil ;)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Ancre
Prispevkov:92
Pridružen:26 Sep 2013, 19:18
Kraj:Hrvaška

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Ancre » 26 Sep 2013, 22:07

Evo Miha, da ti čestitam i na tvom terenu! :D
Pozdrav svim brijačima! Žao mi je što vas gnjavim na hrvatskom ali slovenskog znam jako malo.

Bajkman

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Sep 2013, 22:33

Ancre napisal/-a:Evo Miha, da ti čestitam i na tvom terenu! :D
Pozdrav svim brijačima! Žao mi je što vas gnjavim na hrvatskom ali slovenskog znam jako malo.
Dobrodošao Ancre! I ako nisam vlastnik ovog foruma, jako mi je drago, što ste došli hrvatski eksperti. Imam osječaj, da budete "začinili" ovaj forum. Odnosno to već radite. :D
U vezi jezika ne bude problema. Ako vas netko ne bude razumio, dobit će pomoć. Sa druge strane postoji čak i google translate

Uporabniški avatar
Ancre
Prispevkov:92
Pridružen:26 Sep 2013, 19:18
Kraj:Hrvaška

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Ancre » 26 Sep 2013, 22:35

Hvala Bajkman, potrudit čemo se!

Odgovori