Zakaj ta forum...?

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Bajkman
Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Sep 2013, 20:09

Shavette britve so na ebayu od 2 EUR naprej. V te pašejo DE kline, prelomljene na pol. Tako dela kolega, ki je frizer. In res je, kar pravi kolega patek, navadno žiletko prepogneš kar v ovitku in poči lepo tam kjer mora.

Ko odpreš zavitek, imaš dve shavetti. :D

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a TMB » 02 Okt 2013, 11:34

miha, je kakšna možnost, da se izklopi prejemanje mailov ob vsakem odgovoru na teme, v katero sem kaj napisal? Vem, da je spodaj možnost "Obvesti me, ko kdo objavi prispevek", ampak je potrebno to vsakič odkljukati. Gmail mi je te maile tretiral kot spam in potem nisem dobil obvestil ob zasebnih sporočilih, kar bi pa rad. :D Je pa malo preveč, da sem vsakih 5 minut obveščen o novih mailih.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Okt 2013, 11:42

@TMB: gres v User control panel / board preferences / edit posting defaults pa skenslas na no,.. sem obkrozil z rdeco, predvidevma da si to mislil? .. to je namrec globalno (glej sliko spodaj), ce pa zelis samo to temo pa imas na dnu teme opcijo unsubscirbe topic.. pa tja klikni in bi moral biti mir,..


PS. v gmailu pa nas le daj na safe listo

Slika
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a TMB » 02 Okt 2013, 20:57

Nisem videl te opcije. :oops: Hvala ti!
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Okt 2013, 21:38

,... ma ne ves kolikokrat jaz "nisem videl" pa potem po kaksnem dolgem iskanju spregledal (da je bilo cisto zraven) ... tako da nic skrbet, glavno da je to, to.... ;)
britev.si ruleeees :)

andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a andrej » 13 Okt 2013, 21:21

Nevem če je že bilo omenjeno lahko bi malo ločili forum na DE, SE, britve, posebej sekcijo za kozmetiko mila, kreme, AS, lahko bi dali tudi male oglase (mam nekaj palmir kock odveč za prodat) :mrgreen:
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Okt 2013, 22:03

.. ja saj naceloma je taksna razdelitev:
britve = straight razor
Brivniki = SE in DE
mila, kreme = kozmetika (lahko spremenim) (sem spadajo tudi AS)
Trgovina: prodam, kupim, menjam = mali oglasi (-> KLIK)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a TMB » 03 Nov 2013, 23:39

Danes smo podrli rekord največ prisotnih uporabnikov hkrati. 8-)
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a miha » 03 Nov 2013, 23:53

... Pa ne samo to, danes je bilo tudi najvec ljudi v 1 dnevu na sploh do sedaj, je Bajkman malo "poreklamiral" s svojim postom po forumih (in bogsigavedi se kje :D), tako da hvala Bajkman!
Hkrati bi pozval ta pogumne (taprave dedce :D) da se mogoce kdo kaj napise v smislu clanka oz prispevka oz teme, najboljse se mi zdi ce so "poljudoznanstvene" oz take ki pjudem priblizajo st ar ki je ne poznajo, jih mogoce nekaj naucijo ipd.. jaz lahko to dam na fb stran od foruma, se kdo pa lahko se kam, vec ko se naokoli objavi link na temo, vec bo ljudi,

In ce slicajno kdo dela na rtv lahko med dnevnikom eno subliminalno reklamo naredimi (vsaka 30. Slicica bo napis "obisci www.britev.si! :D... Pol bo sele eksplozija
Super dan je bil danes na forumu, doeti obiska in clani ste bili ful aktivni, kar tako naprej :)!
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Zakaj ta forum...?

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 03 Nov 2013, 23:58

Pa res!!! :P

mislim pa, da se bo ta rekord še podiral, ko bo miha uredil, da nas bo našel google (pa tudi bing in yahoo). Do sedaj je google našel britev.si, ampak če si iskal karkoli po vsebini, pa nikakor. (če sem v google vtipkal cella arko palmira britev, je našlo iz vseh slo forumov, tudi s hrvaške brijacnice, iz britev.si pa nikakor)

Edini iskalnik, ki je "videl" tudi vsebino, je najdi.si. Ampak mislim da sedaj več ali manj vsak gugla. :D

v roku nekaj dni pa bi našo vsebino moral "videti" tudi že google.

Odgovori