Britve - ugodni nakupi

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Jan 2015, 21:15

EDIT: del teme ki je govoril o usnju, rezanju ipd sem premaknil v to temo http://britev.si/viewtopic.php?f=13&t=629
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 31 Jan 2015, 12:57

Kmalu bom imel B. day (30 :D ) in zaželel sem si guess what? Ja prvo britev ane :) Sponzorje že imam, izbrano britev tudi, manjka mi le še par info..in sicer me zanima, kako bi se lahko izognil carini, če bi naročil britev iz te strani: http://www.straightrazordesigns.com/ind ... contact_us

Obstaja kaka opcija da bi šlo skozi brez carinjenja ali ne?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a olly » 31 Jan 2015, 13:56

Ne obstaja.

@Bajkman je nekje omenil, da Italijani niso tako plenilski, kot naša banda in če imaš možnost naročit v Italijo in tam prevzet, razmisli o tem.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 31 Jan 2015, 13:58

olly napisal/-a:Ne obstaja.

@Bajkman je nekje omenil, da Italijani niso tako plenilski, kot naša banda in če imaš možnost naročit v Italijo in tam prevzet, razmisli o tem.
Aja se da tut tko nardit..thx za info, bom premislil o tem ;)

Bajkman

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 31 Jan 2015, 14:03

Ja, vem da so se naročale Maglite Magcharger svetilke v Italijo in so prispele brez kakih komplikacij. Pa čeprav se gre tam za višje zneske, in vičje/težje pakete. Govorim za tiste velike svetilke s polnilcem in vsem kar pripada zraven:
http://s87.photobucket.com/user/DPHARRI ... 2.jpg.html

Proti temu je britev navaden piz*in zos.

Ali se da v Italijo naročiti kot poštno ležeče, žal ne vem.

Najbolj sigurna varjanta pa je, če kdo pozna kakega kolega iz vojske. Naroči se v vojaško bazo nekje v Italiji, kjer pa gre 100% čez brez vprašanja.

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 31 Jan 2015, 14:19

Al pa če bi mi jo Paolo zrihtu :P :twisted:

Ne sj drgač sm kontakteru theinvisibleedge, pa so mi odgovorili da te britve, ki jo jaz hočem trenutno na razpolago..dobijo šele meseca Maj-a :?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a brico » 31 Jan 2015, 15:34

...verjetnost da se boš izognil davkariji, PTT stroškom in eventuelni carini , je velika...sploh če ze zmeniš da ti jo pošljejo v buble koverti...na carinski pošti nimajo dovolj zaposlenih da vse pregledajo...po moje še zmeraj velja, tisto kar pade z mize pregledamo, ostalo furajo naprej...vsi noži ki so meni prišli iz Amerike, niso pregledani...ene koverte so bile konkretne na videz...tudi težke...mislim da tudi rentgena nimajo...dva dni nazaj mi je prišla pol meterska palca titana s kitajske brez pregleda...
...is a good man without a good knife really a good man ?

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a chrom » 31 Jan 2015, 16:24

Najboljša varianta je po moje da si preko Facebooka ali kako drugače najdete kakega kolega v USA, h kateremu naročite take zadeve in vam jih potem on pošlje kot fizična oseba kot darilo. Prej pa seveda vzame stran račun in vse odvije, da je videti rabljeno. Nato pa vam po mailu pošlje račun.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a brico » 31 Jan 2015, 16:39

odsvetujem deklaracije kot so darilo in podobno...ne gre skozi...cariniki so izurjeni in non-stop na netu...bil sem večkrat prisoten ko so hoteli carinika prepričat, pa ni šlo..kljub tem je bil prijazen in se trudil najdet najugodnejšo varijanto..šlo je za darilo brez računa...še zmeraj sem prepričan da ena britev v koverti nebo zbujala pozornosti..
...is a good man without a good knife really a good man ?

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Britve - ugodni nakupi

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 31 Jan 2015, 17:25

Potemtakem bom raje kar iz EU naročil :D

Odgovori