Britve - drive in / hitri nasveti

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41
Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a marko » 02 Mar 2014, 13:48

Da jih bom kupil več mi je kristalno jasno ampak nimam tolk dnara da bi kupoval poceni al kak praijo :D

Glede kota in obnašanja britve sem se že ene tolk navadil s to shavette britvijo ki jo trenutno rabim pa tudi ročne spretnosti mi ne počnejo težav prav tako ne leva in desna roka :P
Rabim pa zgolj še britev in pas vsi ostali pripomčki so že pri hiši tako da ne čutim neke potrebe po kompletu.

Sem se pa nekako po prebranem in pregooglanem odločil da kupim Dovo za začetek in bo to to.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Mar 2014, 14:05

No super, sporoci kako bo slo :).
britev.si ruleeees :)

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a marko » 02 Mar 2014, 14:12

vsekakor, če si le ne prerežem vratu :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Mar 2014, 14:22

Zmenjeno,... Pol pa sproti pisi da bomo vsaj polovico zgodbe imeli (ce si bos vrat prerezal) :twisted: (sala)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Mar 2014, 19:07

evo en primer, precej popularna britev visjega razreda proizvajalca Dovo (britev sicer ni dobavljiva, ampak je itka vecinoma povsod razprodana),.. v EU je najcenejsa pri invisible edge (po mojem vedenju),.. ce jo kupis v ameriki ...http://www.straightrazordesigns.com/ind ... ts_id=1531 dobis za ta denar (skupaj s postnino) se dober strop... kako je s carino pa ne vem,.. .. imas seveda dosti drugih britev in razlicne kombinacije s stropi,... ce pa gre kdo v ameriko ki bi ti to prinesel pa itak to zmaga :)
britev.si ruleeees :)

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a marko » 02 Mar 2014, 22:14

ah iz amerike se takih stvari po mje ne splača naročat. Kolko mi je znano glede kitar vem da je na koncu (cena + poštnina) *1,3 al nekaj takega vem da preplačaš več kot tretjino izdelek. Ajd če bi t bla neka unikat britev pol bi reko če se preseravajmo pa se dajmo preseravat do konca dokler pa iščem budget varjanto pa tole žal opade.

glede invisible edge pa... trenutno nimajo ravno neke hude izbire Dovo britev, zgolj best quality. Theirs-Issard pa so žal zunaj finančnih sposobnosti :(

Bajkman

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Mar 2014, 22:30

@marko ma na morju barko! :D

Prekomorsko se res ne splača naročati, ker imaš prav, znesek je res lahko *1.3. Pa da definiramo kako pa kaj za v bodoče. Če je izven EU, potem:
1.) Če je cena SKUPAJ S POŠTNINO nad 22 EUR, se plača 22% DDV na skupno vrednost izdelka + poštnine. Temu dodajo še 5 EUR za stroške njihovega dela. Torej: (Cena + Poštnina)x1,22 + 5EUR
2.) Če je cena SKUPAJ S POŠTNINO nad cca 150 EUR, se plača 22% DDV + carina (odvisna od stvari) + 5 EUR za carinike. :D

Iz EU pa je valjda celotna cena = Cena izdelka + poštnina, neglede na velikost vsote

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Mar 2014, 23:22

mah to ne bo cisto drzalo...

amerika (stacuna ki sem ti jo prilimal (SRD) pride britev s stropom s postnino cca 220-230 euro (kolikor bi te prisla v evropi brez stropa)... tukaj nisem stel carine..

UK: imajo res ogromno britev out of stock,.. ni mi jasno kako, mogoce jim stisni mejl pa vprasaj kdaj dobijo novo zalogo,.. je pa res da jih je nekaj fajn se vedno na zalogi.. drugo vprsanje je ce so tebi vsec..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 02 Mar 2014, 23:33

Nisi štel carine, ampak DDV-ja najbrž tudi ne? pri 230 EUR moraš resnično plačati DDV + carino + 5 EUR stroškov.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve - drive in / hitri nasveti

Odgovor Napisal/-a miha » 03 Mar 2014, 00:00

Prav imas.
britev.si ruleeees :)

Odgovori