Sumljivo poceni straight razor

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a Primorec » 28 Feb 2014, 10:25

@miha: Zdaj se pa res že en čas nisem ubadal s tem, enostavno nimam cajta oziroma volje za vse te potrebne procedure za tisto moje strnišče v red spravt..Kot sem že enkrat zapisal, eksperimentiral sem že dosti, zakompliciral zadeve v nulo. Sedaj pa sem zadeve dekompliciral v nulo, ko sem pač dobil varianto s katero se hitro in kvalitetno obrijem brez nepotrebnih zapletov in trpljenj, plus še ekonomično. Vsaka šola nekaj stane in ni mi žal da sem se spotoma naučil in sprobal nekaj novega.. Britev pač vsake toliko vzamem iz etuija, potegnem po stropu in namažem z oljem da mi ne zarjavi.. Mogoče kdaj še probam, never say never.. Sedaj me bolj matra slant..To je še edina stvar ki je nisem sprobal...no ja..pa shaveto pa cobro pa...zmeraj je kaj....

Bajkman

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Feb 2014, 10:39

Mach3 napisal/-a: Naslednjič ko bom kaj naročeval z DX, bom pa kakšno shaveto probal za štos.
Shavetto bom tudi jaz probal iz preprostega razloga: Večja je kontrola kota, cena pa pod 2 EUR s poštnino vred.Enemu bureku se odpovem in jo imam. :D

Dal bi tudi večji znesek, a nekako sem siguren, da je ne bom uporabljal za redno britje, ker zaradi smeri rasti ne pričakujem BBS-a.

Tako kot @Primorcu je moj življenjski cilj: Slant!

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a marko » 10 Mar 2014, 20:15

no tukaj je blo govora o naročanju Dovo britev v Esteli. No danes sem bil tam in izvedel da se brusilnih britev več ne dobi pri njih. Sploh več ne naročajo tako da se ne splača hodit tja gledat :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Mar 2014, 21:23

ja po moje se preko neta se najbolj splaca (ali pa tista ugodna varianta v Gorici katero je mislim da Bajkman omenjal) ..
britev.si ruleeees :)

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a marko » 10 Mar 2014, 21:35

to že drži, ampak v končni fazi raje stvar vidim preden jo kupim; zato sem se oglasil tudi v Esteli ko me je ravno pot peljala mimo.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Mar 2014, 22:01

... no saj za to varianto pa iams Gorico kot naroceno,.. peljes se s punco na izlet, pa na eno fajn kosilo pa mimogrede se britev pogledas in nabavis :)
britev.si ruleeees :)

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a marko » 10 Mar 2014, 22:13

ah bližje mi je graz :P

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Mar 2014, 22:26

no tam je pa po moje tudi par stacun ki bi to znale imeti... na zalost ne vem nic otipljivega, ce pa ti zves pa le napisi eno temo o trgovinah v graz-u, kaj imajo ipd,.. o tem se ni bilo nic informacij
britev.si ruleeees :)

marko
Prispevkov:20
Pridružen:26 Feb 2014, 20:41

Re: Sumljivo poceni straight razor

Odgovor Napisal/-a marko » 10 Mar 2014, 22:39

brez skrbi da bom :)

Odgovori