Britve z britvicami

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Dec 2013, 19:44

potrditev :D ... rekel sem da po moje ni treba stropat ker sem ze jaz,.. drugic pa le daj,.. lahko tudi prvic ce hoces
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Dec 2013, 20:41

@g-man, najpomembneje: dobrodošel na forumu! :D

Kot vidiš, nimam niti najmanj izkušenj z britvami, v kratkem dobim prvo izkušnjo.. :D

Vseeno mislim, da vsaj nek približek britvi je tudi na klince. Argument v to smer je, da to uporabljajo turški brivci (sicer iz higienskih razlogov). Žal pravega odgovora ki bi bil definitivni, nimam in mislim da nima tukaj nihče izkušenj z obema tipoma britev.

Občutek imam, da bo @Andraz prvi, ki bo obvladal oboje. Britve so žal precej drage, zato ne vidim zakaj ne bi poizkusil tako na žiletke za 2.06 EUR s poštnino vred.
Ali celo za 0.97 EUR

Vedeti pa moraš, da so žiletke zelo zelo različne in da boš verjetno moral biti potrpežljiv, da najdeš tako, ki ti bo najbolj odgovarjala v odvisnosti od občutljivosti tvoje kože in trdote kocin. Probati moraš vsaj Polsilver Super Iridium in Feather, ter Astro Superior Platinum, ki je super ugodna.
Če imaš mehkejšo brado, pa kako od manj ostrih, kot je recimo Derby.

LP

g-man
Prispevkov:4
Pridružen:16 Dec 2013, 16:25

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a g-man » 16 Dec 2013, 21:17

Hvala za hitre odgovore!

Bom najprej sprobal žiletke, saj se že od začetka brijem z [spoiler]elektronskim brivnikom[/spoiler]
in nočem takoj preskočiti na pravo stvar :D

Bajkman

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Dec 2013, 21:22

Opasan preskok!! :lol:

Na tem forumu je eden šel iz električnega brivnika na DE in mislim da je zadovoljen. Zakaj ne bi bil še ti z britvo. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Dec 2013, 22:01

Bajkman napisal/-a:Opasan preskok!! :lol:

Na tem forumu je eden šel iz električnega brivnika na DE in mislim da je zadovoljen. Zakaj ne bi bil še ti z britvo. :D
..zadovoljen je V SVOJEM PREURANJENEM GROBU, na nagrobnem kamnu mu pise, nikoli nebi smel poskusiti DE namesto el brivnika, moral bi poskusiti z britvijo in bi bil se danes med nami :D :D
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 18 Dec 2013, 00:23

Evo, turški brivec z britvo na britvico.

Meni zgleda zelo enostavno, gladko. seveda so to pravi mojstri. Na youtube je še veliko teh posnetkov.

Recimo:
http://www.youtube.com/watch?v=orNAi5y80sg

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a miha » 18 Dec 2013, 01:53

... zgleda kar opasno, ceprav nsiem siguren ali ima britvico noter lai je britva,... naredi mu pa prakticno vse edino se ledvic mu ne zamenja :D :D.. zanimivo :) .. ceprav to mene zmeraj potem malu muci kako je z boleznimi,.. po pravici povedano ne vem ce bi sel...
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Britve z britvicami

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 18 Dec 2013, 03:14

Notri je britvica, to sem že večkrat videl. Za vsako stranko uporabi drugo britvico. Kot je bilo na enem videu na youtube razvidno, je vzel britvico Permasharp. Da je britvica, mi je potrdil tudi turčin ki v Ajdovščini prodaja kebab.. :D

Komplet friziranje, britje, odstranjevanje dlak v ušesih in nosu, morda še kaj, pa sem pozabil, v Turčiji stane 2 EUR.

Odgovori