Britve pod drobnogledom

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02
Re: Britve pod drobnogledom

Odgovor Napisal/-a simon » 02 Mar 2014, 16:42

Resnično ve kaj govori in med ostalim omeni D.E žiletke.
DE blades look ugly under the scope. Could be angle that makes some uncomfortable but I've found the BEST DE blades are Pol Silver.
Se popolnoma strinjam,on je to ugotovil z mikroskopom jaz pa z uporabo na lastni koži= 8-)

Bajkman

Re: Britve pod drobnogledom

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Mar 2014, 22:55

Ve kdo za kako mikroskopsko primerjavo rezila DE z rezilom Fusion-a ali Mach3-ja?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve pod drobnogledom

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Mar 2014, 23:24

o kakksnih povecavah to govoris,.. to kar on gleda ni mikroskop ampak lupa po moje (ce imas v milih tistega iz videa ki govori o pastah) ,.. mikroskopi so ponavadi presevni, kar pomeni da pri brivici nebi nic videl,.. jaz imam v sluzbi kaksne lupe,.. povecajo cisto kulturno, tak oda ce imas zeljo se lahko zmeniva,... za kaksne res hude povecave itd pa bi rabil ajde recimo elektronski mikroskop sam oto je pa ze precej tezje, pa tudi mi ga nimamo..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Britve pod drobnogledom

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Mar 2014, 23:29

Ne, nisem imel v mislih elektronski mikroskop. To bi bilo že preveč. Lahko na tak način kot tisto z britvami.

Se mogoče res oglasim pri tebi z novo Polsilver DE britvico in novim Fusion nastavkom. Pa še enim Sensor Excell.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britve pod drobnogledom

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Mar 2014, 23:57

ja da ne bo pomote,.. doma imam sam ourarsko lupo, pa elektrotehnisko mislim da gre do 12x).. to o cemer govorim v prejsnjem postu je v sluzbi... seveda lahko prides
britev.si ruleeees :)

Odgovori