Britev Kedake - slaba izkusnja

Vse o britvah: katere imamo, katere bi radi imeli, kaksne smo naredili, kaj bi radi vedeli,...
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Britev Kedake - slaba izkusnja

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Nov 2013, 23:32

...sem rekel da moram to napisati,..

danes mi je 1 clan foruma dal 1 britev za nabrusiti, kupil je britev Kedake... ime sem poznal iz raznih boljsakov in podobnih scen, sam pa je nisem se nikoli imel, skratka ko sem malo pogeldal izgleda da je to ruska firma ki pa ji vse britve delajo na kitajskem,.. eni pisejo da je shit, drugi da jim jo je po dolgem casu uspelo nabrusiti...

skratka,.. danes sem za to britev zabil cca 4 ure,.. sedaj je nabrusena, ampak moj nasvet je da je ne kupujte :)... sem se precej (ampak kar precej) namucil da sem nabrusil (roke me bolijo :D ) , uporabljal razlicne tipe brusov (kamne in diamantne), razlicne tehnike ipd,.. britev je po domace receno slabo narejena (po mojem mnenju) in jo je zelo tezko brusiti.. kako bo drzala ostrino pa ne vem

drugace je cca 7/8 velika, ima lepo skatlico :)

se sliki

Slika

Slika

PS. kmalu napisem kaksno britvo bi jaz svetoval kupiti.... v izogib podobnim tezavam
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Britev Kedake - ni mi prevec vsec

Odgovor Napisal/-a simon » 11 Nov 2013, 22:17

Miha vsaka čast.Če povem po pravici že na sliki izgleda :cry:
Škatlico ima pa res lepo ;)
Štirrrri ure :shock: uh.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britev Kedake - ni mi prevec vsec

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Nov 2013, 22:59

:D :D ... ja to je moj opis,.. lepa skatlica (take pante kot jih ima ta skatlica sem zelo dolgo a zal neuspesno iskal,.. ce bi britev na hitro pogledal bi rekel da je dobra,.. je se kar velika 8/8 oz cisto malo manj (kar je inca) , ko jo brusis se (po mojem mnenju vidi, mogoce se motim) vidi da je slabo narejena ker tezko dosezes cel rob ko brusis (oz je bila prava umetnost zame). Danes sem sprobal ko sem se bril in 2x potegnil in ok brije, je pa res da ni to nei "top brivec", za zacetnika po moje tudi ni ker je to ena zverina od britve (velika)

Drugace je firma ruska delajo pa jih na kitajskem ce sem prav razbral z neta..

Ps. to je seveda moje mnenje, vsak si pa lahko svojega ustvari ;)
britev.si ruleeees :)

Odgovori