PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Pass it Forward - PODARIMO Britev, brivnik, milo, kremo, AS, čopič, žiletko ali kaj drugega, razveselimo drug drugega!
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Feb 2015, 12:00

Evo fantje (in punce?), nof PIF (pass it forward, podarim) z vrhunskim milom.

Ob tej priloznosti bi vas pozval da malo pogledate po svoji malhi in stvari ki jih ne potrebujete mogoce daste v PIF, tako boste nekoga razveselili, ce boste pa k oddaji dali se krajsa pravila da ki bodo prispevala h kvaliteti, prepoznavnosti in rasti foruma pa se toliko boljse ;), najboljse da pogledate v malho kar takoj ker boste drugace itak pozabili... no pa da ne bom ze v prvem postu prevec offtopic :D..

Podarja se NOVO NERABLJENO milo Strop Shoppe, vonj Peppermint. Milo je prispevala trgovina Seifenglatt (klik).

Tako milo (drugi vonj) uporabljam tudi sam in mi je zelo vsec. Milo je srednje mehko tako da se z lahko to nalaga na copic, opisov mila pa je na forumih veliko.

Slika

POGOJI/PRAVILA oz kaj moram narediti da dobim copic :)..:

1. morate biti clan foruma

2. milo dobi clan ki bo na forumu zacel temo (zacensi danes, 24.2.2015, starejse teme ne stejejo), ki bo imela do 8.3. 2015 v nedeljo ob polnoci najvecji rezultat. Rezultat bo izracunan po naslednji formuli
"(st ogledov) + 3x (st. odgovorov)"
{torej po anglesko.... (views) + (3x replies)}, tokrat sem dal vecjo tezo odgovorom, saj le ti bolj kot ogledi teme pripomorejo k zainmivosti teme (brez offtopicov seveda) ....

3. v to temo napisite "zelim sodelovati" ter obvezno link na vaso temo (kjer se bodo na koncu pregledali ogledi in odgovori ve temi) po kateri se bo vrednotil vas uspeh.. temo lahko preko funkcije EDIT tudi zamenjate (ce boste slucajno startali vec tem in se na koncu odlocili za tisto z vec ogledi + 3*odgovori


Predlagam da svojo temo na facebooku share-ate, seveda vsak like in kaksna zanimiva fotka pripomore k vecjemu stevilu ogledov teme ;), igratje posteno !
veliko srece (seveda se 1x hvala donatorju :) ) !
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 24 Feb 2015, 12:22

Ena resnejših nagrad, kar jih je možno zaslediti. ;)
Lepo od admina in donatorja.


Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Mar 2015, 15:45

... se nekaj dni je na voljo za realno lansiranje kaksne pametne in udarne teme ;).. ajde se malo zmigat in kaj napisati!!
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Mar 2015, 16:13

Guzice i sise... ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Mar 2015, 16:17

Ja Bajkman, saj sem videl takoj ko si startal pa sem se vzdrzal komentarjev :D... Ce smem predlagati.... Brivsko obarvane teme so se najbolj zazeljene ;). Seveda pa to ni obvezna, da ne bo pomote..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Mar 2015, 16:21

Miha, propisi su propisi... :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Mar 2015, 16:23

ja saj vem,.. nic ni specificirana tema ki lahko nastopa,.... raaaaaaaaaaazen ce se izkaze da koga zali (npr sise i guzice) pa jo mora admin zbrisati (adminu ne preostane druga moznost)... :twisted: .. (sala)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Mar 2015, 16:30

No, pa da ne bo kdo odstopil od kandidiranja, jaz seveda s temo ne mislim resno. Čeprav se tukaj oglašam, naj bo jasno, da sem samo imaginarni kandidat. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (podarim) Strop Shoppe milo (novo, nerabljeno)

Odgovor Napisal/-a miha » 05 Mar 2015, 16:32

nene, si kar pravi kandidat,.. za enkrat tudi zmagovalni :)! OStalim pac ni do vrhunske Strop Shoppe zajfe i iguess :o :?:
britev.si ruleeees :)

Odgovori