PIF (Pass it Forward)- brivsko milo Calani (Iberische Sonne)

Pass it Forward - PODARIMO Britev, brivnik, milo, kremo, AS, čopič, žiletko ali kaj drugega, razveselimo drug drugega!
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
PIF (Pass it Forward)- brivsko milo Calani (Iberische Sonne)

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Nov 2014, 19:17

vidim da se nobeden ne loti oz ne odloci vkljuciti v PIF :(, .. v okviru nagradne igre jeseni je ostalo se nekaj nagrad. tokrat je v okviru PIF milo proizvajalca Calani (Iberische Sonne) ki ga je donira clan foruma TMB (zahvala sodelujocih bi bila na mestu), ker v okviru nagrad takrat milo ni biol podeljeno bo podeljeno v okviru tega PIF

Slika

Pogoji za sodelovanje v PIF so sledeci:
- v to temo napisite da zelite sodelovati PIF (pred ime dajte zaradi boljsega pregleda zaporendo stevilko
- objavite cim bolj izvirno SOTD (Shave Of The Day) fotografijo v SOTD galeriji za mesec november (klik), ki bo objavljena (z moje strani) na Facebook strani foruma (KLIK), ko bo SOTD fotka objavljena na FB jo share-ajte ali like-ajte (ta pogoj bo moral biti na okncu izpolnjen ;) )
- tokrat je pogoj da ste clan foruma (lahko tudi manj od 2 mesecev)

Zmagovalec bo tokrat izbran manj nakljucno, in sicer na sledec nacin:
Vsak clan foruma lahko predlaga do 3 objavljene SOTD forografije (ali manj ;) ), na koncu bom izmed 3 fotografij z najvec glasovi izbral zmagovalno po lastni izbiri.

PIF se zakljuci s koncem meseca novembra, da bodo imele vse SOTD fotke objavljene v tem mesecu moznost.

PS. v nagradno igro se lahko stejejo tud ZE objavljeni SOTD v mesecu novembru (2014), le napisati morate da bi radi sodelovali in izpolniti "Facebook pogoj" (vase fotke so ze shareane v galeriji za mesec november na FB (klik)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: PIF (Pass it Forward)- brivsko milo Calani (Iberische So

Odgovor Napisal/-a denis » 12 Nov 2014, 20:00

Saj bi se prijavil pa nimam facebooka :oops:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (Pass it Forward)- brivsko milo Calani (Iberische So

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Nov 2014, 20:21

1. Denis
2.

Ps. Ti daj fotko v temo za sotd, prilepi sem link na post, na fb ji dodam jaz (slike so viden tudi brez prijave na fb) shareal ti bo pa ze kdo ;)
britev.si ruleeees :)


Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (Pass it Forward)- brivsko milo Calani (Iberische So

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Nov 2014, 17:30

BUMP ;)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: PIF (Pass it Forward)- brivsko milo Calani (Iberische So

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Dec 2014, 20:16

akcija zakljucena,.. se opravicujem za zamudo..
z nakljucnim generatorjem stevil od 1 d 1 sem izbral (edinega ki se je prijavil !?!?! na PIF za novo zastojn milo :roll:)

denis cestitke! oglasi se mi na pm d ase dogovoriva za milo..
lp
m
britev.si ruleeees :)

Odgovori