Lep pozdrav

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23
Re: Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 17 Maj 2016, 03:33

Se strinjam z G_man...delaj jo na obrazu...vsaj meni je tako boljše. Itak pa boš probaval in videl kako in kaj, sam sem videl, da vode ne rabiš veliko, je pa res da milo prej namočim pa pustim par minutk tako, v tem času se namaka tudi čopič in se pripravlja brada (da jo zmehčam seveda). Potem pa uživancija na polno. Tako zelo navdušen nad mokrim britjem (pa to delam šele 2 meseca), da bi rad nabavil Fat boy brivnik in tista Dovo britev. Mokre sanje, ti povem.

Pa poročaj, ko dobiš britev, me zanima kako ti bo šlo 8-)

vostok
Prispevkov:328
Pridružen:09 Mar 2016, 09:07

Re: Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a vostok » 25 Maj 2016, 14:04

Odgovor Napisal/-a G_man » 16 Maj 2016, 19:42

vostok napisal/-a:
Predvidno z brivniki pa zato, ker te že prvi lahko okuži s t.i. sindromom pridobivanja brivnikov (ang.: RAS - Razor Aquisition Syndrome) :twisted:


Šit, jaz mam to.. :) Pozdravit se ne da, obstajajo pa različne tehnike omejevanja širjenja bolezni. Recimo omejitev na en brand, en tip, en material, določeno leto izdelave ;) Malo se hecam..
G_man, nima smisla, ne pomaga. Poleg tega si, če se omejiš, no, omejen ;)

Lp, G
Shaven haven. Respect!!

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a G_man » 25 Maj 2016, 22:26

vostok napisal/-a:
Odgovor Napisal/-a G_man » 16 Maj 2016, 19:42

vostok napisal/-a:
Predvidno z brivniki pa zato, ker te že prvi lahko okuži s t.i. sindromom pridobivanja brivnikov (ang.: RAS - Razor Aquisition Syndrome) :twisted:


Šit, jaz mam to.. :) Pozdravit se ne da, obstajajo pa različne tehnike omejevanja širjenja bolezni. Recimo omejitev na en brand, en tip, en material, določeno leto izdelave ;) Malo se hecam..
G_man, nima smisla, ne pomaga. Poleg tega si, če se omejiš, no, omejen ;)

Lp, G
Omejen sem že, omejen, ampak finančno :P

Odgovori