Puskin

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43
Puskin

Odgovor Napisal/-a Puskin » 03 Dec 2014, 18:03

En lep pozdrav vsem!
Da se še jaz predstavim-spodobi se,ne!?
Sem možak s slovenskega juga, štejem 39 pomladi. Forum kar redno spremljam že več kot pol leta,pa sem si reku,da še sam kako navržem.
Moji brivski začetki segajo v 7 razred osnovne šole, kjer sem si podnosni puh občasno pobril z očetovim brivnikom Gillette-na klingice bi rekli...
V srednji sem kupil sensor excel in se z njim bril do prihoda mach3 (takrat sem se že v vojski udinjal).
Nekaj časa sem uporabljal oba, mach3 za brado, excel pa za vse ostalo...
Tereni,misije,dežurstva...leta in leta je bil moj glavni brivnik mach3 in piksna naključne pene. Nekega dneva mi je sredi afriške pustinje zmanjkalo pene
(za gostiniške zgodbe željne: med izvidovanjem silno nevarnega območja me je presenetil Simbad. Z drevesa je skočil name in me hotel z leseno sulico prebosti. Moje izurjeno uho je slišalo utrip njegovega vznemirjenega srca, premaknil sem se in za las ušel strašni mukotrpni smrti. Sulica mi je prebila rucak in piksno brivske pene v njem. Vnel se je strašanski boj,Simbad se ni dal. Med prerivanjem ga po očeh oplazi mlaz brivske pene,izkoristim trenutek, potegnem britev iz škornja in zabrijem! Strašno,strašno...)
in od takrat dalje sem uporabljal le navadno milo...
Vsakodnevno ekspres britje se je končalo tisti dan, ko sem končno slekel vojaško suknjo. V želji po civilizaciji moje duše sem kupil čopič, brivsko kremo v tubi in kr-eno posodico, ki mi še danes služi. In tu se pojavi problem...pri nerednem britju mach3 odpove, sploh pri mojemu obsegu britja.
Pa en dan pri pospravljanju moje vojaško suvenirske krame najdem britev Dovo, ki sem jo dobil v dar od sotrpina. In ker britev ni bila shave ready sem se vrgel na net in našel ta forum...kjer sem si razširil obzorje.
Skratka britev je še vedno nenabrušena, sem pa bogatejši za en kup brivskih mil,klingic,itd,itd...
Aja,pa pol leta Merkurjev slant, un ta težek, strga mojo kožo, poleg brade in dlak seveda...zakaj slant in ne britev boste rekli?! Rad bi videl junaka,ki si jajca obrije z britvo :D
Britev še pride na vrsto, a bo namenjena le bradi...
Toliko o meni
Shave my day
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a miha » 03 Dec 2014, 18:10

Zivijo Puskin,..
super da si se nam pridruzil, se bolj super da si se opogumil in registriral in seeee bolj super da si se tako domiselno predstavil,...
sokd ada ti britev sameva :).. ceprav za ta mdo se jaz nebi bril z britvo,.. saj ne da bi se clovek kar rezal z njo, smao ce se pa kdaj slucajno zgodi nesrecea pa se lahko globoko urezes (zdrs, trz ali ka jpodobnegA) in tam je kar tanka koza, pa se boli bolj :D ... skratka se strinjam s tvojo vizijo :D ..
prilimaj se sliko britve ogr da vidimo o cem govoris
uzivaj !
britev.si ruleeees :)

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a ziga » 03 Dec 2014, 19:09

Dobrodošel sodelavec:)
za ostale zgodba je prava, ampak ni potegnil britve ven ampak nož fallkniven S1 :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 03 Dec 2014, 19:11

Welcome @Puskin

Brb grem strica googla vprašat kdo je to Simbad :oops:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a miha » 03 Dec 2014, 19:16

no pa se nas razsvetli :)
britev.si ruleeees :)

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 03 Dec 2014, 19:19

Amm..wnbe Tarzan z mačeto :lol:

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a simon » 03 Dec 2014, 20:29

Zelo lepo da si postal naš član.Vabim pa tudi vse strice iz ozadja,da se nam pridružijo. :D

Bajkman

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 03 Dec 2014, 20:31

Puskin - mudonja... :D

Dobrodosel med nami.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a olly » 03 Dec 2014, 20:45

Dobrodošel, Puskin!

Ne morem verjeti, končno se je pojavil nekdo, ki si lasti Fallkniven!

Evo, pa bo moj F1 imel družbo :) Resda je proti S1 videti kot pipec, a vendarle, stvar je konkretna :)

Za primerjavo:

Slika

ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28

Re: Puskin

Odgovor Napisal/-a ziga » 03 Dec 2014, 20:56

Jaz pa imam fallkniven PRK

Odgovori