ziga

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
ziga
Prispevkov:154
Pridružen:11 Nov 2014, 14:28
Re: ziga

Odgovor Napisal/-a ziga » 17 Nov 2014, 18:24

lih, kar opravljeno drugo britje od kar sem nabavil materjal in BREZ POŠKODB :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: ziga

Odgovor Napisal/-a akaj » 18 Nov 2014, 17:01

miha napisal/-a:ta omega ki si jo kupil je super, zaradi dolgega roca tudi lazje delas peno v posodi, sploh ce j eta malo globlja ;)
Obozujem ampak res OBOZUJEM rocaj od Pro98!!! Mislim, da jo bom v kratkem nabavil(ceprav mi ta, ki ga imam daja vse kar hocem od copica), ker vsakic ko vidim kaksno sliko sem ocaran :D
Pa se to, jaz imam samo en copic in sicer Omega Proraso (ki je v bistvu Omega 83 ki je v bistvu Omega 49 s krom barve rocajem) in bi mu privoscil malo druzbe :lol:
Po drugi strani sem zadovoljen, da vztrajam ze dolgo casa z enim samim copicem, ker so konice ratale fantasticne na racun vsakodnevne uporabe istega copica.

Bajkman

Re: ziga

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 18 Nov 2014, 17:27

Tudi jaz razmišljam o Pro 98. A not bi želel dati vozel svoje 49, saj je čudovito razcepljen. Točno tukaj pa se vedno zatakne, da se ne odločim.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: ziga

Odgovor Napisal/-a miha » 18 Nov 2014, 17:58

Lahko pa se z enim mojstrom ki ima struznico dogovoris in ti za male pare naredi podoben rocaj oz rocaj po zeljah in das noter ze obstojeci vozel ;)
britev.si ruleeees :)

Odgovori