Član Abarber se predstavljam

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Bajkman
Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Sep 2014, 17:26

Pol pa da malo umirim "konje". Za britje brade uporabljate Proraso?

LP

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a simon » 28 Sep 2014, 17:28

Dobrodošel v našem klubu.Res lepa predstavitev,verjetno ste se rahlo prestrašili glede na vsa vprašanja ,ki so jih postavili naši člani. :lol:
Tole z mokrimi brisačami še nisem testiral in niti ne upam ,ker če me moja dobi z mokro brisačo na glavi ko gledam TV bom res teško razložil kaj počnem.
:?

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Abarber » 28 Sep 2014, 17:48

Bajkman:

Proraso milo iz tube ( zelena embalaža)
To se dobi v trgovini in mislim da se je uporabljala od vedno v Italji.
Kot sem že omenil nekoč ni bilo toliko vsega in se je uporabljalo le eno za vse, tako si predstavljam...bom še povprašal Mojstra ;)

Simon:

Hvala ;) Bojim se le da ne bom mogel sledit vsem vprašanjem :D
Kar se tiče brisač, ti priporočam da ji pokažeš kakšen tutorial in jo na to lažje pripraviš ;p Mogoče celo naučiš da te obrije :D

Bajkman

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Sep 2014, 17:53

Ja, Proraso zelena brivska krema, imam jo. Tukaj na forumu smo je že precej preizkušali, kot tudi zeleno milo, sam sem za naše drage forumaše precej prešvercal iz Tigote v Slovenijo.
A kot vidim se jim veliko bolj dopadeta rdeča krema in milo.

Pa vendar je moje vprašanje ciljalo na Cello, katera velja za pravi italijanski biser. Proraso dobiš po vseh centrih, a če greš v frizersko trgovino po vrivsko milo, boš dobil Cello. Pa seveda Floid After Shave.

Zato sprašujem, ker me tvoje izkušnje in podatki presenečajo.

Verjetno znaš italijansko: Si član foruma Ilrasoio? Če nisi, včlani se, je kar veliko naprednih podatkov. ;) :D :D
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 28 Sep 2014, 17:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 28 Sep 2014, 17:54

Abarber, dobrodošel!
Ne vem, če je bilo že vprašanje postavljeno, ampak me zanima kakšna je cena takega britja pri vas?

@simon, ne vem če si bral ali gledal Štoparski vodnik po galaksiji, ampak brisača je vsestransko uporabna ;)
http://youtu.be/xs3V_20oD4A

Bajkman

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Sep 2014, 18:18

Italijan iz Rima, zelo priznana osebnost na B&B o Celli pravi takole:
http://badgerandblade.com/vb/showthread ... -Purissima ;)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a akaj » 28 Sep 2014, 18:26

Zanimajo me tistidve Dovo pravi britvi, ki si omenil. Ze ko si ponudil, bi me ZELO veselilo ce lahko podas ob prikiki se kaksen podatek vec morda celo sliko oz zanima me v kaksnem stanju so. Ce so seveda se navoljo. Ker za 30eur mislim da startam za trst se ta teden. Si ze od samega zacetka zelim britev.

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a simon » 28 Sep 2014, 18:47

Jurbanowski napisal/-a:Abarber, dobrodošel!
Ne vem, če je bilo že vprašanje postavljeno, ampak me zanima kakšna je cena takega britja pri vas?

@simon, ne vem če si bral ali gledal Štoparski vodnik po galaksiji, ampak brisača je vsestransko uporabna ;)
http://youtu.be/xs3V_20oD4A
Hm :lol: :lol:

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a simon » 28 Sep 2014, 18:50

akaj napisal/-a:Zanimajo me tistidve Dovo pravi britvi, ki si omenil. Ze ko si ponudil, bi me ZELO veselilo ce lahko podas ob prikiki se kaksen podatek vec morda celo sliko oz zanima me v kaksnem stanju so. Ce so seveda se navoljo. Ker za 30eur mislim da startam za trst se ta teden. Si ze od samega zacetka zelim britev.
Ja tole je tudi mene zbodlo? :o

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Član Abarber se predstavljam

Odgovor Napisal/-a simon » 28 Sep 2014, 18:57

Abarber napisal/-a:Bajkman:

Proraso milo iz tube ( zelena embalaža)
To se dobi v trgovini in mislim da se je uporabljala od vedno v Italji.
Kot sem že omenil nekoč ni bilo toliko vsega in se je uporabljalo le eno za vse, tako si predstavljam...bom še povprašal Mojstra ;)

Simon:

Hvala ;) Bojim se le da ne bom mogel sledit vsem vprašanjem :D
Kar se tiče brisač, ti priporočam da ji pokažeš kakšen tutorial in jo na to lažje pripraviš ;p Mogoče celo naučiš da te obrije :D
Ja že ko jo prosim naj me po vratu rahlo popravi se obnaša kot da ima v rokah Japonski meč in mi postane rahlo vroče! :x

Odgovori