zooo79 se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
zooo79
Prispevkov:2
Pridružen:10 Sep 2014, 10:53
zooo79 se predstavi

Odgovor Napisal/-a zooo79 » 10 Sep 2014, 11:25

Lepo pozdravljeni,

sem priseljeni primorec (obalni) v Ljubljano. zal ze vec casa zivim tu kot dol (ali gor kakor za koga).

Bril sem se najprej z ziletkami. lahko bi rekli da sem malo bolj hadcore ker nisem in se vedno ne uporabljam nobene pene in nicesar. kar na suho - kot v kaksnih filmih. ni stvar, da bi bil frajer, temvec mi je vsakrsna druga varianta naredila masaker po vratu. poskusil sem brez vsega in to je to.

sedaj uporabljam brivnik. pravtako brez krem, pene, vode, after shave ....

ze vec let sem si zelel poskusiti britje z britvijo. nekaj casa nazaj sem eno kupil na ebay-u. eno kar staro za malo porihtat. zelel sem jo urediti pa nisem nasel nikogar v blizini, ki bi to delal. sedaj sem nasel tale forum in upam, da se najde kdo, ki mi jo malo porihta, da jo prvic preizkusim in da vidim ali bi slo tudi z britvijo. pol bi bil sele frajer - britev in kar na suho :)

uzivejte kar se le da.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: zooo79 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 10 Sep 2014, 12:23

Pozdravljen na forumu!

Lahko malce bolj opišeš, kako gre to na suho in kakšen je efekt?
Pa napisal si, da sedaj uporabljaš brivnik, prej pa žiletke. Tole mi ni čisto jasno, s čim se torej briješ. :)

zooo79
Prispevkov:2
Pridružen:10 Sep 2014, 10:53

Re: zooo79 se predstavi

Odgovor Napisal/-a zooo79 » 10 Sep 2014, 12:47

pozdravljen.

sedaj se brijem z brivnikom (zadnjih dobrih 10 let). zacel sem z ziletkami (prvih ca 5 let).

kar se tice britja je pa tako, da sem enostavno vzel ziletko in zacel brez kakrsnekoli predpriprave. koza je suha, ziletka suha. ko sem koncal z britjem sem si samo splahnil s mrzlo vodo.
sedaj z brivnikom pa podobno. suha koza, suh brivnik in po kancanem britju splahnem z mrzlo vodo.
tudi nikoli ne uporabljam aftershave-a.

efekt pa je ta, da nimam izpuscajev in kozo kot bebica :) pri uporabi raznih krem itd pa sem imel vedno precej velike tezave s kozo.

upam, da sem bil bolj(dovolj) jasen in v pomoc.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: zooo79 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 10 Sep 2014, 13:21

Ne, še vedno ne vem, kaj misliš z žiletko in potem z brivnikom. Si se prej bril z DE brivnikom, sedaj pa z električnim ali kako?

Zanimivo, da ti to gre na suho. Jaz sem sicer že nekajkrat poizkusil, pa me močno cuka in praska že pri WTG. ATG si sploh ne upam predstavljati.
Sicer pa dobro zate, prihraniš precej časa. Po drugi strani pa ne moreš preizkušati vseh teh mil in čopičev, kar je po svoje škoda. :)

Bajkman

Re: zooo79 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Sep 2014, 15:17

Pozdravljen!

Tudi mene zanima, kako misliš z brivnikom? No, če poveš, s katerim, nam bo vse jasno. Merkur 37C je brivnik, Gillette Mach3 je brivnik, brivnik je tudi Braun serije 8. Če se briješ z brivnikom za mokro britje, samo še povej, če ga vlečeš tudi v nasprotni smeri rasti dlak? In če si tako delal tudi z žiletko?
Če je odgovor DA, potem si pač fenomen - imaš, dajmo temu reči, božji dar. :o :D

Za britev pa ne morem komentirati, malce še počakaj kakega člana, da ti da kak namig. ;)

Upam, da se boš med nami v redu počutil.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: zooo79 se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 10 Sep 2014, 15:51

lep pozdrav tudi od mene,... upa da sebos imel fajn :)

glede britja z britvijo na suho, jaz na obrazu tega nebi delal, na roki ipd ajde dej,.. na mokrem obrazu mogoce ce je ze treba, vsekakor bi pri britvi svetoval milo, izbira je seveda tvoja,.. vsekakor porocaj kako je slo (pa slikaj se prej da bos imel se eno lepo slikico za spomin :twisted: :twisted: )

glede tvoje britve,. izgleda prav fajn, lahko ti jo nabrusim,.. mogoce nalimaj slikice se v forum da se bo folk malo slinil oz videl britev..
britev.si ruleeees :)

Odgovori