Luka se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51
Luka se predstavi

Odgovor Napisal/-a Luka » 09 Sep 2014, 16:27

Živjo!

Sem Luka, star 17 let, hodim v 3. letnik na Vegovi (tako kot Omega, sva namreč sošolca :D ) Trenutno se brijem z dedkovim safety razorjem (butterfly stil, firma se mi zdi da gillette) in boar brushom (firma neznana :?: ) in trenutno uporabljam Palmolive shaving soap, dobim pa, tako kot Omega, konec meseca nove pripomočke (Merkur 38c in Mühle syntethic silvertip in tabac milo). DE uporabljam od prvega britja dalje, pritegnil me je način in tudi to da je nekakšen ritual vklučen :D pa seveda rezultat več kot zadovoljiv.

lp, Luka
✞ Memento Mori ✞

Bajkman

Re: Luka se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 09 Sep 2014, 16:34

Lepo pozdravljen!

Lepo da imamo podmladek! Nekateri menijo, da so kartuše za Pussy-je. :D Tudi meni pravi kovinski DE deluje bolj moško.

Se pa vama obema javlja še en bivši Vegovec. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Luka se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Sep 2014, 16:36

Pozdravljen na forumu :D ... do novega leta se bo cela vegova brila na klasicen nacin,.. tudi uciteljice :D
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Luka se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 09 Sep 2014, 16:40

miha napisal/-a:Pozdravljen na forumu :D ... do novega leta se bo cela vegova brila na klasicen nacin,.. tudi uciteljice :D

Bi rad videl Ukmarco z DE. :lol:

Uporabniški avatar
Luka
Prispevkov:81
Pridružen:01 Sep 2014, 21:51

Re: Luka se predstavi

Odgovor Napisal/-a Luka » 09 Sep 2014, 16:42

Hja, 3-je Vegovci so že v tem vrtincu, čisto mogoče da se še kakšen najde :D tudi kakšna učiteljica bi si definitivno morala omislit nekakšen način britja ;) haha ja, Ukmar še vedno straši po Vegovi, 2 leti naju je učila, zdaj u 3. letniku pa na žalost ni več kemije za računalniški oddelek.
✞ Memento Mori ✞

Odgovori