akaj je tukaj

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53
akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a akaj » 07 Sep 2014, 14:37

Pozdrav vsem skupaj.
Ime mi je Jaka, sem iz obale in nekaj mesecev nazaj sem postal ljubitelj klasicnega britja in nekaj casa za tem nasel tudi ta forum, ki je koristen in prijeten vir informacij.
Uporabljam DE brivnik Lord L6 s katerim sem precej zadovoljen, sploh glede na ceno.
Druge stvari v repertoarju so: Floid Sandolor pre-shave, Proraso Pre (zeleni in beli), Proraso zeleno milo in krema, Proraso AS (zeleni in beli), Sul Filo Del Rasoio Contrafuoco(razor burn relief). Aja in copic Omega Proraso(ki mi deluje kot neka krom izvedba 49-ke, o tem bo kdo drug kaj vec vedel.)
Skratka kar sem nasel v Trstu.

Zaenkrat je to vse z moje strani.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 14:42

Pozdravljen med nami, za ta razor burn reliefer prvic slisim :). Dobrodosel.
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a akaj » 07 Sep 2014, 14:58

Hvala za dobrodoslico. Ta produkt je na sliki desno v eni temi namenjeni Sul Filo..
mogoce sem se narobe izrazil, na njem pise ContraFuoco kar jec v dobesednem prevodu ProtiOgnju. Pa sem nekako sklepal..

Lp

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 15:17

Zgleda da sem pozabil da ze pise nekje :D.
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Sep 2014, 15:47

Pozdravljen v mojem imenu! Zadnje case sem zelo vesel, opazam namrec, da smo vkljucno s tabo pridobili nekaj "kvalitetnih" clanov.

Sul fillo... je Prorasova premium linija in prosim sporoci, kako se obnese. Seveda vse ob svojem casu.

LP

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a akaj » 07 Sep 2014, 18:48

Hvala tudi tebi Bajkman za dobrodoslico.

Glede Sul Filo-Contrafuoco. Uporabljat sem ga zacel kaj kmalu po prehodu na DE. Meni je precej vsec in kljub temu, da vsebuje alkohol, je obcutek ob nanosu zelo osvezujoc in dejansko opravi svojo nalogo-rdecica kmalu zgine oz je obcutno zmanjsana ce smo naredili dosti skode kjer bi bilo pricakovat popolno iznicenje neracionalno. Koze ne masti. Vonj je tudi zelo osvezilen. Vzami v obzir beli Proraso aftershave in si predstavljaj, da je se bolj osvezujoc in je vec prisotnosti citrusov(mislim, da bergamot).
Cena pa je okoli 5eur. Dobil sem ga v trstu oz Montedoru, v Coop-u. :) kjer imajo mimogrede se Sul Filo regeneracijsko kremo, Proraso zeleno milo in kremo, beli AS, copic proraso.-mogoce bo to komu koristen podatek. Ostalo kar imam in ni iz te trgovine je iz Tigote v trstu, razen Floid Sandolor, katerega sem dobil v eni drogeriji v Piranu, ampak sem vzel oba kosa in zal jih ne bodo vec nabavljali, ce bi bilo ti sploh mozno.
Upam da sem napisal kaj koristnega :D
Lp, Jaka

Bajkman

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Sep 2014, 18:58

Tudi jaz sem iskal Sul Filo, a v Tigoti je glede tega slabsa ponudba. Vem ko me je Simon prosil, a nisem mogel ustreci. Sedaj vem, da je treba v Coop.

Pogosto vsaj na hrvaskem forumu zasledim vprasanje, kje v Trstu najti Cello. Ce zasledis, le spravi informacijo na forum. Tudi na tem forumu mislim da se je ze sprasevalo.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: akaj je tukaj

Odgovor Napisal/-a akaj » 07 Sep 2014, 19:22

Zaenkrat je se nisem zasledil (Coop, Tigota, Acqua&Sapone). Mislim, da bo treba v kaksno prodajalno specializirano za frizerstvo in podobno. Ko bo kaj novega bom seveda dal vedet.
Nisem pa imel nikjer srece niti z rdecim in belim Proraso milom, katere sem mocno upal da bo imela Tigota. Zlasti rdecega upam, da kmalu kje najdem, saj je slisati mnogo pozitivnega o tem milu.

Odgovori