Član Dgl44 se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Dgl44
Prispevkov:7
Pridružen:14 Jul 2014, 22:20
Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Dgl44 » 15 Jul 2014, 18:17

Ja, si res zadel, mi je pa všeč tvoj način razmišljanja. Teče pa že 7. leto odkar igram bobne. :)
Čim več nas je tem bolje, ne glede na starostno skupino. :D

Aha ok, potem pa, ko bom kupoval pravo britev se bom pa res odpravil do nje.

Aha, no spet se je izkazalo, da moja impulzivna narava ni najbolj pozitiven aspekt, saj sem se morda malo prehitel, in ker sem že prej opazil na forumu, da je tista Shavette iz Deal extreme-a solidne kvalitete, sem jo že naročil. Se bom pa malo načakal, in se nekaj naučil iz tega. Na srečo se mi ne mudi.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Jul 2014, 19:16

mah fantje , miha pac nabrusi britev, neki guru ki ze 30 let brusi britve pa tudi ni ;) ... je pa tudi res da boljsa britev brije boljse :).. nekaj je pa tudi v praksi...

ps. glede impulzivnosti.... to ko si narocil na DX bos lahko cakal 1-2 mesca (zna pa tudi hitro priti) :D :D
britev.si ruleeees :)

Dgl44
Prispevkov:7
Pridružen:14 Jul 2014, 22:20

Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Dgl44 » 26 Jul 2014, 11:30

No, tista shavette, ki sem jo naročil je danes prišla. :D
Sedaj pa v raziskavo naprej. Za začetek, katere klince priporočate? (se opravičujem če že kje na forumu piše in sem spregledal.. :oops: )

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Jul 2014, 12:01

Po moje bo za zacetek vse v redu, vzames ziletko, jo das po dolzini na pol in z obcutkom na ravnem delu (npr lice) probas wtg, prej zmehcaj dlake in pazi na kot britve, bolj polozen kot bo boljsi, pa ga lahko po potrebi vecas (ce je preveli se lahko urezes, enako se bos hitro urezal ce bos premaknil v smeri rezila, kao ziga zaga gib) ;).
Ni pa to nic takega, pac pocasi pa z obcutkom pa ne prehitro obupati ..
britev.si ruleeees :)

Dgl44
Prispevkov:7
Pridružen:14 Jul 2014, 22:20

Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Dgl44 » 27 Jul 2014, 15:54

Evo prvo britje s shavette uspešno. Včeraj sprobano, kupil sem Gilette Platinum britvice in pa po priporočilu kolega neko nivea brivsko kremo (malo "na blef" ampak deluje) in se lotil zadeve. Dlake na obrazu mi rastejo malo drugače kot je prikazano na priporočenih shemah za WTG in ATG, tako da sem šel bolj po občutku, pa je kar dobro uspelo, tudi na čeljusti. Le pri zalizcih mi ni uspelo tako kot bi želel. Po približno pol ure sem končal, brez da bi se konkretno urezal, le eno malenkost na desnem licu sem malo preveč razdražil saj mi je ostala malo rdeča koža, in pa na desnem delu čeljusti zadaj imam malo bolj izbočeno kost tako da sem se le tam malenkost urezal, ampak nisem niti opazil do konca britja. Pri brkih in pod spodnjo ustnico ter po vratu in licih pa mi je za moje mnenje za prvič uspelo zelo lepo. Pustil pa sem si malo kozje bradice, tako da kako bi šlo pa čez brado pa ne morem reči. :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 27 Jul 2014, 19:10

no vidis da ni to neka jedrska fizika :D ... gflede tistih shem pa se ne obremenjuj saj je to itak pri vsakem drugace ;) ... vaja pa itak da dela mojstra :)!
britev.si ruleeees :)

Dgl44
Prispevkov:7
Pridružen:14 Jul 2014, 22:20

Re: Član Dgl44 se predstavi

Odgovor Napisal/-a Dgl44 » 27 Jul 2014, 23:30

Res je, definitivno lažje kot večina ljudi, ki niso poskusili "straši". :)

Odgovori