Supreme se predstavi

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If
Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 30 Nov 2013, 18:30

Kje in kako si se naučil briti z britvijo?

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 18:46

Vso potrebno teorijo sem dobil na Ameriškem portalu straightrazorplace. Potem je sledila postopno uvajanje prakse, strogo po navodilih. Tehnika je potem na vsakem posamezniku, saj vsakemu raste brada oz dlake na drugačen način, zato je zaporedje in smer britja prilagojena rasti. Sprva sem bril počasi in zelo previdno. Kmalu sem ugotovil, da je britje z britvijo enostavno, če se seveda držimo tistih pomembnih pravil.
Zadnjič spremenil supreme, dne 30 Nov 2013, 19:13, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Nov 2013, 18:55

Teorija pravi, da se WTG brije 30 stopinj na kožo, XTG 15 stopinj, ATG pa 5 stopinj. Se tega držiš ali delaš po občutku?

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 19:13

Izključno po občutku. Vsak obraz je unikaten in vsak ima svojo "roko"

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Nov 2013, 20:24

pozdravljen na forumu supreme :), se oglasam z manjso zamudo ker sem bil bolj ali manj zaseden :)... ta bismarck je prav fajn in predvidevam da je super.. !

glede copica sem pa imel cisto isto idejo kot bajkman, (preden sme prebral njegov post) to je ist rocaj in ista dlaka kot pure badger od hjmja (oz tako meni zgleda)
britev.si ruleeees :)

supreme
Prispevkov:8
Pridružen:30 Nov 2013, 11:20

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a supreme » 30 Nov 2013, 21:21

Zdaj sem se tudi jaz spomnil, da sem čopič pred letom dni kupil v Mullerju. Imata oba prav. Zadostuje mojim potrebam. Raje bom malo šparal in si kupil tole zadevco

Slika

Britje s pravo britvijo mi iz britja v britje postaja pravi užitek in kot nek ritual-čas ki si ga vzamem zase. Imam svojih nekaj minut, stran od žene in otrok :) Pa naj to ne bo razumljeno narobe. ženo in otroke ljubim, vendar moramo tudi mi imeti svoje užitke in čas samo zase.
V kolikor ima kdo kakšno vprašanje, bom s svojimi izkušnjami radevolje pomagal.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Supreme se predstavi

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Nov 2013, 21:42

a pa ni ta b. lowe precej podobna tj ki jo imas samo da ima drugacen konec (isti proizvajalec, ista sirina, isto shoulderless)? je pa drugace zelo lepa :D ... oz bi imel in 1 in drugo ali obe brez da bi se kregal zaradi tega :D ...

se strinjam z delom o britju, casu zase itd... :)
britev.si ruleeees :)

Odgovori