Nov član tukaj!

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
Iapetus
Prispevkov:5
Pridružen:22 Okt 2019, 19:36
Nov član tukaj!

Odgovor Napisal/-a Iapetus » 22 Okt 2019, 20:25

Živjo vsem soforumašem!

Sem Jože, prihajam iz Ljubljane, in ta forum spremljam že nekaj časa. Seveda sem tudi že pobral nekaj namigov iz foruma, in jih uspešno inplementiral pri nabavi kozmetike in čopičev :)

Sicer sem od začetka brijem z DE brivnikom (nek klasičen Gillette brivnik in Gillette/Wilkinson britvice); vmes imel nekaj zelooo kratkih epizod z električnimi brivniki, kateri mi ne ustrezajo; sedaj pa prehajam na SE brivnik. Imam tudi Cella milo - tu sem ga polomil, ker sem naročil dva kosa po 1 kg embalažo. Seveda sem šele pozneje ugotovil, da ta stvar ni večna, (upam, da je shranjevanje na hladnem in temnem mestu ok)

Za kakšen komentar se priporočam :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nov član tukaj!

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Okt 2019, 20:45

Pozdravljen pri nas :). Kilska Cella je po mojih izkušnjah boljša kot tista v manjsem pakiranju. Moja ki izhaja iz kilskega pakirnaja ima 5+ let in je čisto ok... je pa res da ti znata 2 kg mila (pre)dolgo trajati :d.. mogoče najdeš na forumu kakšnega interesenta za nakup ali menjavo ..?
britev.si ruleeees :)

Iapetus
Prispevkov:5
Pridružen:22 Okt 2019, 19:36

Re: Nov član tukaj!

Odgovor Napisal/-a Iapetus » 22 Okt 2019, 21:11

Živjo, Miha!

Hvala za namig glede prodaje/menjave mila. Do pred kratkim sem uporabljal peno iz "piksne", in je vedno bil prisoten "čuden" občutek, medtem, ko se pri Celli, lepo obrijem kot gospod. Britev lepo teče, in imam občutek, da sem tudi manj "oklan" Skratka odličen nakup! :)

LP,

J.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Nov član tukaj!

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Okt 2019, 21:35

Kakšno britev/e pa imaš?
britev.si ruleeees :)

Iapetus
Prispevkov:5
Pridružen:22 Okt 2019, 19:36

Re: Nov član tukaj!

Odgovor Napisal/-a Iapetus » 22 Okt 2019, 21:53

Ups... sem prehitro stisnil "pošlji"

v mislih sem imel britvico na Gillette brivskem aparatu. Za britev pa dvomim, da bom kdaj si vzel čas in poizkusil...
Mi vliva malo strahospoštovanja, pa tudi sem bolj pri nerodnih...

Se opravičujem za pomoto...

LP,

J.

Odgovori