Malce o meni

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
gregak
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2018, 08:21
Malce o meni

Odgovor Napisal/-a gregak » 22 Sep 2018, 10:30

Živjo!
Prihajam iz Tržiča, gozdar, lovec, ljubitelj dobre hrane in pijače, hokeja, metal muzke,...
Vedno me je zanimalo britje z britvijo in klasičnimi brivniki, ki ga je posedoval stari ata, ampak nikoli nič probal. Pustil sem si brado in zatosem šel spomladi k brivcu, da me mal poštima :lol: . Od takrat me je začelo vse zelo zanimat.
trenutno sem čisto na začetku, kupil sem si čopič z jazbečjimi ščetinami (lovc pa to hehehe) in brivnik od wilkinsona v Muelerju, da vidimo.

Mislim pa da se bo zadeva kmalu razširila.

lp

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Malce o meni

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Sep 2018, 11:08

Pozdravljen :). Ja tako se je znamo zacelo, malo pogledas, stestiras, uzivas, kaksno na forumu reces :)..

Nameravas tudi kaksno birtvo nabaviti, oz ce jih imas od dedka mogoce porihtati eno njegovo?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Malce o meni

Odgovor Napisal/-a G_man » 22 Sep 2018, 12:40

Dobrodošel.
Če ti je metal blizu, moraš že zaradi tega zamenjat plastičnega Vilkinsona z enim kovinskim!

Katero imaš pa žajfo/kremo?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk


gregak
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2018, 08:21

Re: Malce o meni

Odgovor Napisal/-a gregak » 22 Sep 2018, 14:24

G_man napisal/-a:
22 Sep 2018, 12:40
Dobrodošel.
Če ti je metal blizu, moraš že zaradi tega zamenjat plastičnega Vilkinsona z enim kovinskim! SlikaSlika

Katero imaš pa žajfo/kremo?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Definitivno nekaj kovinskega, zdej ko sem to odkril. Ena par brivnikov je res super po izgledu, najbrž tud za uporabo.
Kar se tiče britve: po vsej verjetnosti najprej eno shavetto, sam za poizkus. Pol pa kdo ve.

Sem pa pozabu povedat, da sem se ene 2 leti nazaj, ko smo bili z družino na počitnicah v kampu, bril z pravo britvijo, ki mi jo je posodil znanec. Deležen sem bil kar nekaj čudnih pogledov. Ni mi bilo pa ne vem kako všeč, najbrž tudi britev ni bila najboljše pripravljena, jaz pa seveda še manj.

Odgovori