nov član

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
monty
Prispevkov:94
Pridružen:31 Avg 2018, 21:26
nov član

Odgovor Napisal/-a monty » 01 Sep 2018, 20:54

Pozdravljeni člani foruma
Sem nov član tega foruma ime mi je Džemal sem naturaliziran Mariborčan poreklom iz Črne Gore od tod moj vzdevek ,monty-
Za ta forum sem izvedel ko sem iskal kvalitetne pripomočke za klasično britje ker imam zelo trdo brado od samega začetka uporabljam klasični brivnik na žiletke druge zadeve se niso obnesle. Za enkrat same pohvale o forumu vse teme lepo urejene in koliko vidim člani prijazni,spoštljivi in pripravljeni pomagat drugim članom kar me posebej veseli-Malo mi je žal da prej nisem izvedel za ta forum ker je na njem veliko koristnih nasvetov : :D :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: nov član

Odgovor Napisal/-a miha » 01 Sep 2018, 20:56

o monty, pozdravljen :)... bomo kaksno zanimivo rekli, ce te kaj zanima sevda vprasaj, ce imas kaj zanimivega za povedati enako oz se boljse :)... tem je kolikor hoces,.. komot pa kaksno novo zacnes, bomo z veseljem prebrali, sodelovali
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: nov član

Odgovor Napisal/-a G_man » 01 Sep 2018, 21:07

Dobrodošel :)

Seveda nas že v štartu zanima katero opremo uporabljaš? ;)

Sent from my HTC 10 using Tapatalk



Uporabniški avatar
Viking71
Prispevkov:439
Pridružen:04 Apr 2018, 20:24

Re: nov član

Odgovor Napisal/-a Viking71 » 02 Sep 2018, 12:27

Dobrodošel!
(evo pa imamo navezo za robo iz ČG) :lol:
.:a non entity:.

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: nov član

Odgovor Napisal/-a Puskin » 02 Sep 2018, 14:45

Dobrodošel monty!
Vedno me je zanimalo, kako se crnogorci brijete?
A se po kosilu zleknete na kavč pa se pol ob gledanju filma nonšalantno gladite z brivnikom po bradi...tipo...kar odreže naj odreže, al si dejansko za to vzamete cajt? ;) :D
Nothing less...than BBS

Odgovori